Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#21937
Basieńka44 pisze:Regionalne biedroneczki z Częstochowy i okolic spotykają się co miesiąc w restauracji Carmelito al Pokoju "Jagielonczycy"
w tym miesiącu jest to 14 marca godz 17.30
chętnych zapraszamy
Odświeżam temat i również zapraszam :D
#22589
Częstochowskie biedronki zapraszają chętnych na spotkanie 6 czerwca(piątek)jak zwykle w kawiarni "Carmelito"al Pokoju o 17,30
#22613
Witam
Jestem ciekaw jak tam udało się spotkanie. Jakoś strasznie mało osób się deklarowało itd. W zawiązku z tym, że już prawie byłem na miejscu, tylko w ostatniej chwili zawrócił mnie ważny telefon- chciałbym wiedzieć jak wyglądają takie spotkania, ile osób np. było dzisiaj i w jakim mniej więcej wieku. Sporo ludzi choruje, lecz bardzo mało ludzi udziela się tutaj a szkoda.

Pozdrawiam
#22614
Szkoda że nie mogłeś :notguilty:
spotkanie jak zawsze udane co do osób trzeba się samemu przekonać jaka atmosfera na nim i jakie osoby :D
#22616
zawsze dziwia mnie takie pytania :annoyed:
co ma ilosc osób do chęci spotkania z innymi chorymi? co ma wiek do choroby?Jest nas tak wiele ,różnych,różnistych osób w różnym wieku,spotykamy sie bo takie spotkania daja nam duzo wsparcia,wymiany doswiadczeń i najzwyklejszego w swiecie bycia chociaz przez chwilke z kims takim samym,z takimi samymi problemami.Tu nie wazny jest wiek czy płeć,wazna jest chec.Nie sa to spotkania naukowe,typowo medyczne,spotyka sie grupa przyjaciół. xd
Spotkania sa regionalne ale tez i wyjazdowe teraz najblizsze jest w

aktualnosci/spotkajmy-lato-w-bornym-sul ... t2643.html

spróbuj a sam sie przekonasz :)
#23041
Częstochowskie biedroneczki spotykają się w tym miesiącu wyjątkowo we wtorek 12 sierpnia jak zwykle w Carmelito godz 17.30
chętnych i mogących dołączyć zapraszamy
#23745
W tym miesiącu częstochowskie biedroneczki spotykają się 12 grudnia o godz 17-tej w kawiarni Carmelito chętnych zapraszamy.
Z Częstochowy i okolic