Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
 Basieńka44
#19881
Regionalne biedroneczki z Częstochowy i okolic spotykają się co miesiąc w restauracji Carmelito al Pokoju "Jagielonczycy"
w tym miesiącu po wakacyjnej przerwie jest to w piątek 6 września o godz 17.30
chętnych zapraszamy
Awatar użytkownika
 henia
#19889
Od dwóch lat, raz do roku, biorę udział w spotkaniach tej cudownej częstochowskiej ekipy.
Tamtejsi ludzie, atmosfera, pogaduchy - są warte nawet mojej 10 godz. podróży do Nich. Gorąco polecam. Basiu, Plinaka, Kruszynko, serdeczne buziaki przesyłam :*
#20200
Częstochowskie biedroneczki jak co miesiąc spotykają się w Carmelito o 17.30 tym razem jest to 18 pażdziernika
Chętnych zapraszamy
#20498
W tym miesiącu spotkanie częstochowskich biedronek będzie połączone ze spotkaniem z okazji Dnia chorego 9 listopada
Przypominam tylko o naszym spotkaniu w Częstochowie w dniu 9 listopada. Zaczynamy spotkaniem przed Kaplicą Matki Boskiej na Jasnej Górze o 9.00.

Gościem naszym będzie Dr. n. med., reumatolog, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia Katarzyna Kolossa z rodziną.
Jeżeli będą chętnia na konsultacje z Dr. Kasią to proszę zabrać ze sobą wszystkie wyniki.
Z tego co mi wiadomo, spotkanie nasze również uświetni Pani Magda Kurzyp, dietetyk, oraz właścielka firmy produkującej m.in. Proskin.
Na spotkanie został zaproszony również Pan Minister Bartosz Arłukowicz, trudno mi jednak się wypowiedzieć w jego imieniu, czy zaszczyci nas swoją obecnością.
Zaproszeni również zostali przedstawiciele mediów, niestety do tej pory nie mam potwierdzenia czy zechcą się z nami spotkać.
Będą również firmy dermokosmetyczne np. znana nam i lubiana przez nas Farmina,oraz firma, która bardzo nam pomaga Lefrosch i tu właśnie ukłon w stronę Pani Doroty Hajdas z firmy Lefrosch, dziękuję ślicznie. Będzie również po raz pierwszy u nas Pani Anna Kawecka reprezentująca Sufrin.
Oczywiście spotkanie nasze jak zwykle wspiera firma FLOSLEK. I tu wielkie podziękowania dla Pani Elżbiety Oleksiewicz - Pilucik. Pani Elżbieto,dziękuję za każdorazowe wsparcie naszych akcji. :ladybug7
Podziękowania również za wspieranie naszych spotkań dla firmy CERKO, która równie hojnie nas wspiera zawsze. I tu składam podziękowania na ręce Pani Agnieszki Sadowskiej, dziękuję Pani Agnieszko. :ladybug7
Wszystkim, którzy włączyli się do organizacji tego spotkania ślicznie dziękuję : :ladybug7
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych, chcących być tam z nami w tej ważnej dla nas chwili.
http://www.forum.biedronkowo.info/viewt ... 814#p15814
#21843
Regionalne biedroneczki z Częstochowy i okolic spotykają się co miesiąc w restauracji Carmelito al Pokoju "Jagielonczycy"
w tym miesiącu jest to 14 marca godz 17.30
chętnych zapraszamy