Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 Jurek85
#5249
Po pierwsze witam serdecznie, bo to mój pierwszy post, forum czytam i stosuję się do rad, już od jakiegoś czasu ale ze względu na trapiące mnie pytanie teraz postanowiłem się zarejestrować.

Chodzi o to, że w zakładce "sponsorzy" niedawno pojawił się baner, który kieruje na stronę producenta dermokosmetyków dr michaels. Z tego co piszą na ich stronie w zakładce "wyniki badań", to dają dosyć dobre rezultaty jeśli chodzi o leczenie objawów. Co sądzicie na ten temat? Używaliście może? Czy żeczywiście dają takie rezultaty?

pozdrawiam JK
Awatar użytkownika
 szater
#5250
Znam jedną opinie z tzw.pierwszej reki:
-te dermokosmetyki sa bardzo,bardzo drogie!
-spowodowaly lekką poprawe...przy stosowaniu jednoczesnym Protopicku
-niby miala byc rewelacja ale....skonczyło sie jak zawsze

...osoba ta miala łuszczyce krostkowa.
Niezaleznie od tego co komu pomogło a co nie....nie bedziesz wiedział jak zadziala u ciebie bo z nasza łuszczyca to jest tak ze co jednemu pomaga to drugiemu niekoniecznie...musisz sam sprobowac...jak dla mnie szkoda czasu i kasy na tak drogie eksperymenty....znam tansze ,bezpieczniejsze i sprawdzone dermokosmetyki :D

Witam na forum :*
Awatar użytkownika
 Jurek85
#5259
No tak, tanie nie są ale być może z tą ceną idzie jakość? No i piszą, że są niby wydajne. Z tego co piszą na stronie: http://drmichaels.com.pl/pl/i/Wyniki-Badan/22 to rezultaty są całkiem dobre. korci mnie żeby spróbować, może ktoś jeszcze ich używał? nikt na forum nie miał z nimi styczności?
Awatar użytkownika
 Ksymena
#11947
Witam. Chciałabym opisać tu moje leczenie tymi preparatami. A więc mam za sobą już 2 m-ce kuracji preparatami dr michaels: maść żel myjący, oraz tonik. Trochę się wykosztowałam ale jak się później okazało było warto!
Najświeższe zmiany;
- zmiany na brzuchu i między pośladkami zostały znacznie zredukowane, już tak nie dokuczają.
- plamki na rękach zostały zlikwidowane zupełnie, nie ma nawet przebarwień.
- zmiany w brwiach także zlikwidowane zupełnie.
- trzymają się jeszcze zmiany, tam gdzie łuszczyca pojawiła się najwcześniej - głównie skóra głowy, ale nawet tu poprawa jest zdecydowana.
Co do zużycie tych preparatów, to przy moich zmianach ok. 1% powierzchni ciała, to co kupiłam starczy mi pewnie na rok albo i lepiej. Ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolona mimo nie małej ceny preparatów, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
 primo
#12131
Congrat Xsymena, u mnie przebieg kuracji podobny jak u Ciebie, tylko moja ł. była trochę bardziej zaawansowana i przez to leczenie trwało trochę dłużej.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10