Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
Awatar użytkownika
 puma
#20758
to go usuń, może on jest przyczyną wysypu.
co do włosów to nie drap głowy, nie zdzieraj mechanicznie łuski i nie używaj zbyt gorącej wody do mycia bo to też osłabia włosy.
 Basieńka44
#20761
syla pisze:Niestety herbatka już pomoże,mam torbiel do usunięcia
Każdy ma wybór co zastosuje ja tylko zaproponowałam skorzystać nie musisz :notguilty: Kiedyś też nie wierzyłam że to może pomóc a jednak efekty mnie zaskoczyły
Zatoki oczyszczają mi się do dziś w okresie jesienno- zimowym herbatka jest na porządku dziennym jednak
a były lata antybiotyku z marnym skutkiem
 Jolanta Paulina
#20866
ja uzywam plynu o nazwie Belosalic, ale tylko wtedy gdy medody domowe nie pomagaja.
jest przezroczysty, nie brudzi, włosty nie sa po nim tłuste i POMAGA mi ju po 2 smarowaniu. jedna Uwaga... cholernie szczypie. zeby nie podrazniac skory uzywam emulsji do mycia włosów i ciala dla dzieci Mimi Cutis Help
 Jolanta Paulina
#20876
musisz wyleczyć zatoki ...łuszczyca nie lubi chorób, wtedy się zaostrza. dlaczego uważasz, ze nie możesz pójść do fryzjera???- mylisz się. Jeśli chcesz to możesz. powiem więcej, ja jestem fryzjerką i mam łuszczyce, normalnie pracuje. To nie jest trąd tylko łuszczyca. w tych czasach fryzjerzy są uczeni o tej chorobie bo jest już dość powszechna. I nie mają prawa odmówić Ci żadnej z usług... a wracając do Twoich włosów proponuje zapisać się u fryzjera na saune. To poprawia zarówno stan włosów, jak i kondycje skóry głowy.