Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
 aga_bia
#2092
Normalnie coś nieprawdopodobnego wziełam wczoraj na noc posmarowałam twarz sudokremem i poznikały mi te pryszczyki :)ale jeszcze zostały czerwone placki (łuszczyca)jestem happy:)narazie
Awatar użytkownika
 mała czarna
#2124
ja na moje kropki kiedys nałożyłam krem dla dzieci podobny do sudokremu, też tak trudno sie rozprowadza (ziajka na każdą pogodę), i co prawda zbladło ale teraz jak już zdobywam doświadczenie z olejkiem z awokado mogę go ponownie polecić :D również na skórę twarzy
Awatar użytkownika
 e-mysz
#2125
Aga ja ma ten sam problem..znowu wysyp na twarzy..eh a było już tak dobrze. Najbardziej widoczne zmiany są na czole i nosie (przez nie wszyscy myślą że jestem przeziębiona) Zastosuję się do porad Szater i jutro sprawie sobie biocartalen...
Awatar użytkownika
 Karolek90
#2854
Mi na twarzy wyskoczyło na całym czole nosie i karku po pracy w ogrodzie i ścinaniu dużej ilości drzew :P
potarlem o czoło ręką najwyrazniej z trocinami i mam co chcialem;p teraz sie w nie tylko Pukam ... :D

i sproboje cherbatki Sudokremu i tego biocartalen chcoia neiiwem co to jest i gdzie Szater to napisała ;p
Awatar użytkownika
 puma
#2862
a czy to co ci wyskoczyło to łuszczyca? bo może masz uczulenie na pyłki drzew skoro wylazło ci po przycinaniu gałązek? i może pomoże picie wapna? :)
Awatar użytkownika
 puma
#2865
jak mnie wysypuje po jedzeniu truskawek to zawsze piję wapno- zalecone przez lekarza- i zawsze wysypka znika. żyję na tych "toksycznych lekach" już ładnych parę lat...
Awatar użytkownika
 Karolek90
#2872
ja jestem pewien bo Twarz była oaplona i jak poarlem trocinami to podraznilem skórę . A u mnie łuszczyca pojawia sie tez przy zadrapaniach itd wiec... ;]

Posmarowalem twarz Sudocremem i wyglądam jak Murzyn z pomalowaną na biało twarzą he brakuje mi jakeigos nakrycia twarzy i ogniska . Widać tylko oczy :D ale zdjęć robić nie bede ;P:D:D:D
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2011, o 17:46 przez Karolek90, łącznie zmieniany 1 raz.