Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
Awatar użytkownika
 Beatrycze
#9161
Bardzo dziękuję za pomoc :) Ja cały czas nie mogę się przełamać i powiedzieć wprost co mi dolega :blush: Zawsze się wykręcam jakimś uczuleniem, wrażliwą skórą etc. Kiedyś moja pani dermatolog powiedziała mi żebym nigdy się nie przyznawała do choroby i nie rozgłaszała tego, bo ludzie boją się tego, czego nie znają... :(
 euterpe
#9163
Beatrycze pisze:Bardzo dziękuję za pomoc :) Ja cały czas nie mogę się przełamać i powiedzieć wprost co mi dolega :blush: Zawsze się wykręcam jakimś uczuleniem, wrażliwą skórą etc. Kiedyś moja pani dermatolog powiedziała mi żebym nigdy się nie przyznawała do choroby i nie rozgłaszała tego, bo ludzie boją się tego, czego nie znają... :(
Ten lekarz to wolę nie mówić :P chyba ma 70 lat. Jak ludzie mają się o tym dowiedzieć skoro wszyscy udają, że nie ma problemu. Ja tym nie epatuje ale jak ktos zapyta w prost to się nie kryję. U fryzjera się nie chwaliłem ale skoro tym razem zapytała to powiedziałem co mi jest i powiedziała że nie ma problemu.
Awatar użytkownika
 Paweł
#9168
Beatrycze pisze:Bardzo dziękuję za pomoc :) Ja cały czas nie mogę się przełamać i powiedzieć wprost co mi dolega :blush: Zawsze się wykręcam jakimś uczuleniem, wrażliwą skórą etc. Kiedyś moja pani dermatolog powiedziała mi żebym nigdy się nie przyznawała do choroby i nie rozgłaszała tego, bo ludzie boją się tego, czego nie znają... :(
To, że ludzie się boją nieznanego to nie Twój problem tylko tych ludzi. Tak że sugeruję mówić otwarcie o swojej chorobie, jeśli jest taka potrzeba.
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#9173
Beatrycze pisze:Bardzo dziękuję za pomoc :) Ja cały czas nie mogę się przełamać i powiedzieć wprost co mi dolega :blush: Zawsze się wykręcam jakimś uczuleniem, wrażliwą skórą etc. Kiedyś moja pani dermatolog powiedziała mi żebym nigdy się nie przyznawała do choroby i nie rozgłaszała tego, bo ludzie boją się tego, czego nie znają... :(
Ło matko co to za lekarz, strach takiego sie bać, i jak my mamy z tym żyć, nie jest to zbyt budujace, jak lekarze w ten sposób podchodzą. Ja podobnie jak euterpe nie chwale sie ale jak ktos zapyta to mówie wprost że mam ł a jak sie komus nie podoba to jego problem :devil:
Awatar użytkownika
 Beatrycze
#9198
Podejrzewam, ze ta lekarka miała nawet ponad 70 lat :minishock:, ale była świetna, pierwszy raz miałam skórę głowy wyleczoną całkowicie - szkoda ze nie na trwałe :( Ale faktem jest, ze wzięłam sobie jej rady do serca. Bo teraz wychodzę z założenie, ze lekarzowi (każdemu specjaliście) mogę powiedzieć, bo on z reguły wie co to jest, natomiast pozostałym zawsze wciskam uczulenie... :blush:
 Karolina
#9805
Oj wątek w sam raz dla mnie.
JESTEM FRYZJERKĄ i mam łuszczycę.
Jeżeli chcecie skorzystać z moich usług w Krakowie to zapraszam serdecznie-zero stresu i zażenowania :D
Kiedyś w salonie przyszedł klient z łuszczycą i strasznie prosił czy bym go nie obcięła, ponieważ chodzi od rana po salonach i w 4 odmówili mu usługi :devil: Ten Pan nie wiedział że ja choruję też-przyjęłam go oczywiście.Był bardzo zdziwiony że nie wykonuję strzyżenia w rękawiczkach, ponieważ tak czyniły to inne fryzjerki.ŻENADA!!!Powiedziałam mu wtedy że również choruję...strasznie się ucieszył i odrazu było widać jak się wyluzował na fotelu.
Awatar użytkownika
 puma
#9812
jak już pisałam- szkoooodaaaa że tak daleko :(
Awatar użytkownika
 puma
#9816
będę pamiętać :) może kiedyś przy okazji jakiegoś zlotu ;)
 orzeł
#9853
Karolina pisze:Jeżeli chcecie skorzystać z moich usług w Krakowie to zapraszam serdecznie-zero stresu i zażenowania :D
Przed pojawieniem się łuszczycy często korzystałem z usług salonów fryzjerskich. Do czasu kiedy w jednym z nich, z powodu kilku zmian na czole, potraktowano mnie jak jakieś zagrożenie i... chociaż tego początkowo nie zauważyłem, zostawiono mi krzywą i dłuższą od reszty grzywkę... :speechless: Od paru lat obcina mnie za pomocą maszynki dziewczyna, chętnie jednak skorzystałbym z talentu profesjonalistki :) Gdzie Karolina można w Krakowie Cię odwiedzić? :D