Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
Awatar użytkownika
 henia
#26890
Zapraszam Was do skorzystania z bezpłatnych porad poprzez Skype w dniu 29 września 2016 roku w godz. 11-15.

Każdy z Was ma możliwość spotkać się ze mną na Skype i skorzystać z 30 minutowej, indywidualnej konsultacji psychologicznej w trakcie której postaram się poznać Wasze problemy, trudności i bolączki. Postaram się określić trudności jaki u Was występują i zaproponuję dostępne rozwiązania.

Zapraszam pacjentów, a także ich rodziny i rodziców dzieci borykających się z problemami dermatologicznymi.

Na konsultacje obowiązują zapisy na adres

a.bartczak@twoj-psycholog.waw.pl


Pozdrawiam
Agnieszka Bartczak
http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=75&t=8226
Awatar użytkownika
 henia
#28692
PROJEKT THE DOORS – OTWIERAMY DRZWI DO NOWEJ PRACY skierowany jest do 12 osób z AZS i łuszczycą. Mogą w nim uczestniczyć osoby obecnie nie pracujące, a pragnące znaleźć pracę oraz takie, które chcą zmienić pracę. Każdy potencjalny uczestnik będzie dostawał ankietę do wypełnienia oraz odbędzie rozmowę kwalifikacyjną z Moniką Wyrzykowską i Agnieszką Bartczak."
http://www.medexpress.pl/pacjenci-z-ato ... racy/68002
 Lukkon
#29126
Wyszperane w necie. US Stem Cell Inc (OTCMKTS: USRM) demonstruje skuteczną technikę leczenia łuszczycy.
http://streetregister.com/2018/03/23/us ... psoriasis/

"Jest to przełom dla ponad 7 milionów Amerykanów cierpiących na łuszczycę i jest to kolejny przykład tego, jak własne komórki macierzyste pacjenta oferują sposoby leczenia chorób autoimmunologicznych" - mówi dr Comella. "Chociaż wymagamy dodatkowych badań w celu opracowania bardziej rozbudowanego protokołu leczenia pacjentów z tym schorzeniem, jest to punkt odniesienia wskazujący, że istnieją poważne powody, aby sądzić, że zastosowanie autologicznych komórek macierzystych jest korzystne w zwalczaniu tej choroby."