Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
 adelajda313
#25809
"jeśli się żyje z takimi gównami, to ma się gówniane życie" Haha Kocham ten film i tego człowieka :D Mądrze i prosto mówi. Także wiemy już co mamy zrobić ;)
Awatar użytkownika
 antonia
#26597
14 pokarmów i ziół, które naturalnie oczyszczą krew z toksyn

WIADOMO, że krew jest ważnym elementem naszego ciała i jest bardzo istotne, czy jest wolna od toksyn i zanieczyszczeń. To przełoży się oczywiście na poprawę naszego systemu odpornościowego.

NA szczęście są takie pokarmy/zioła, które szczególnie dobrze nadają się do oczyszczania krwi z systemowych patogenów (cokolwiek to znaczy), a nawet potrafią usuwać z krwi takie toksyny, jak komórki nowotworowe

http://www.pepsieliot.com/14-pokarmow-i ... -z-toksyn/
 Marta Ostojska
#32570
jest to dobry temat, jednak z ziołami trzeba uważać jak chociażby z pokrzywą, o czym wspomniano tutaj https://bialobrzegi24.pl/ Jeśli pokrzywa nie została odpowiednio przygotowana lub zebrana z miejsca zanieczyszczonego, napar z pokrzywy może zawierać zanieczyszczenia, takie jak metale ciężkie lub pestycydy. Dlatego ważne jest, aby korzystać z pokrzywy pochodzącej z zaufanego źródła i upewnić się, że została ona odpowiednio oczyszczona przed spożyciem.