Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 henia
#27213
antonia pisze:henia napisał(a):
Mało tych zmian mam ale jak co to idę na Sorion

A co to takiego?

Informacje o Sorionie - wolne tłumaczenie :D

Leczenie Kremem do pielęgnacji suchej, swędzącej skóry i łuszczenie się
Nadaje się do pielęgnacji skóry z objawami łuszczycy

Substancje zawarte w kremie Sorion oparte są na ajurwedyjskiej drzewa neem indyjskiej (Azadirachta indica, Neem, Margosa), kurkuma (Curcuma Longa), indyjski Madder (Rubia cordifolia) i słodkich Indrajao (wrightii tinctoria). Rośliny te są w Indiach od niepamiętnych czasów używany do opieki nad problemami skórnymi. Efekt Sorion Wyniki śmietany z kombinacji czterech ekstraktów roślinnych w skutecznym stężeniu. Dzięki nim Sorion idealny do pielęgnacji suchej, czerwony, szorstki, šupinatějící i swędzącą skórę (np łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry). Sorion Krem łagodzi, pielęgnuje i chroni silny i długotrwały efekt. Pomaga również zapobiegać zapalenie, odnawia, odświeża i odmładza skórę.

Regulujące pH.
Brak konserwantów.
Nie testowany na zwierzętach.
https://translate.google.pl/translate?h ... rev=search
#27225
antonia pisze:Jaka jest Twoja Heniu opinia o tym kremie, leczy zmiany czy tylko nawilza?
No właśnie leczy i to pięknie - fotki widziałam. Jestem użytkownikiem grupy ł. na fb, i tam to hicior. Duzżo ludzi go zachwala, dlatego poważnie myślę o zakupie. Na dziś dostępny na amazonie niemieckim i w tej aptece już tu podlinkowanej. na naszym allegro pojawia się i znika ale z wieści forumowych - jakieś dziewcze ma zamiar zająć się sprzedażą tegoż w Polsce. Pozdrawiam serdecznie :*
Awatar użytkownika
 antonia
#27226
Dziękuję Heniu, Twoja opinia jest dla mnie bezcenna. Warto mieć obydwie maści- Sorion i Yiganerjing na zmianę w zapasie. Z łuszczycą nigdy nie wiadomo kiedy uderzy, a nowe zmiany najlepiej się goją póki są świeże. Olej z czarnuszki z dodatkiem glistnika wcierany w skórę też się fajnie sprawdza.
Buziaki :* :*
Awatar użytkownika
 szater
#27230
Henia jak ta kobieta zajmie sie sprzedażą w Polsce daj znac i namiary :)