Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
 tik_tak
#27233
Dziś właśnie zakupiłam Sorion w aptece internetowej. Mam drobna zmianę na łokciu. Maść chińska z tym tylko nie poradziła sobie. Zacznę stosować i o efektach powiem.
 tik_tak
#27268
Dziś dostałam sorion. Nie wiem tylko ile razy dziennie smarować zmiany? Może ktoś wie, lub ma doświadczenie? Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
 henia
#27269
Myślę, że dwa razy dziennie wystarczy. To konsystencja kremu wiec dobrze zadbać, żeby nie "wytrzeć" w ubrania od raz :)
 Alicja
#27385
O kremie Sorion, ze strony summerherbal.com :POLSKI
* Zastrzeżenie - Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Sorion Ziołowy Krem ma nową, unikalną mieszankę oleju kokosowego i egzotycznych ziół jak Neem, kurkuma, Indian marzanny i Sweet Indrajao. Nasza formuła oparta jest na starożytnej indyjskiej tradycji, która obejmuje 5000 lat. Sorion wspiera zdrową i piękną cerę dla osób z czerwoną, suchą, swędzącą, łuszczącą się i łuszczenie się skóry. Przywraca skórę do swojego pierwotnego piękna.

Składniki: wazelina (Wazelina) kokosowe (Cocos nucifera) Fruit Oil, mikrokrystaliczna wosk, parafina, Neem (Azadirachta indica), liści i kory Ekstrakty, indyjski Madder (Rubia cordifolia) korzeni i łodyg, ekstrakt kurkumy (Curcuma longa) kłącze Ekstrakty słodki Indrajao (Wrightia tinctoria) wyciąg z kory, Perfumy, bUTYLOHYDROKSYANIZOL, dwutlenek tytanu.

Wskazówki: podczas korzystania Sorion należy skonsultować się z lekarzem. Tylko do użytku zewnętrznego. Delikatnie nałożyć cienką warstwę kremu na obszarze, do 3 razy dziennie. Jeśli skóra jest zaczerwieniona i łuszcząca się, stosować krem ​​delikatnie bez wcierania. Nie stosować na otwarte rany lub zakażonym, popękanej skóry. Należy unikać bezpośredniego światła słonecznego bezpośrednio po użyciu. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
#29191
O Sorionie słyszałem, ale nie stosowałem go. Może faktycznie warto spróbwać. Ale... ta cena! 50g to dla mnie za mało. Mam zasypane całe ciało, a taka tubeczka szybko się skończy. :( Musiałbym ich kupić przynajmniej parę.
#29194
kruszynka pisze:Henia, napisz proszę więcej o Sorionie. Jak długo stosujesz, kiedy widać efekty, na jak długo starcza tubka? Mam łuszczycę w postaci drobnych kropeczek. Trudno to smarować.
Z Sorionem zetknęłam się jakieś 2 lata temu, jeszcze nie było w Polsce prawnego przedstawiciela.
O jego skuteczności u mnie już się wypowiadałam tu - zaleczył mi ze 2 zmiany i jest oki jeżeli chodzi o utrzymanie skóry na zmianach bez łuski. Mam obecnie ł. szczątkową - ze starości chyba mi odpuściła, to raczej szorstka skóra na łokciach, pośladkach, ramieniu. O wielkości i agresywności tych moich zmian niech świadczy - kupiłam tubkę tegoż preparatu ze 2 lata temu, i smarując nim, ze 3 razy w tygodniu, te swoje łokcie, mam jeszcze szczątkowe ilości tej maść, w tej tubce :D
Awatar użytkownika
 StainMan
#29212
heniu poszedłem za Twoją sugestią i od paru dni wypróbowuję 'SORION'. Oczywiście, jest za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek postępach. Na razie stosuję go na plecy, bo na nogi może być zbyt słaby.