Moja pierwsza sprzedaż katalizatora
: 23 cze 2026, o 16:48
Siemanko ekipa. Szybkie pytanko do ludzi z okolic Bydgoszczy, którzy mają za sobą sprzedaż starych podzespołów z wydechu. Moja wysłużona Honda Civic w końcu dokonała żywota i poszła na części, a mi ostał się po niej sprawny, ale stary oryginalny katalizator. Wszyscy mi powtarzają, żebym nie oddawał go handlarzom za bezcen, bo katalizatory z japońskich benzyniaków są ponoć bardzo poszukiwane ze względu na bogate wnętrze. Szukam sprawdzonego miejsca u nas w mieście i w oko wpadł mi skup katalizatorów Bydgoszcz, ale nie mam pojęcia, jak tam podchodzą do klienta detalicznego z jedną sztuką w ręku. Czy ktoś z was sprzedawał tam katalizator z azjatyckiego auta i może potwierdzić, że płacą uczciwie? Zależy mi na szybkiej gotówce do ręki bez zbędnych formalności i czekania na przelewy dniami, bo muszę pilnie opłacić ubezpieczenie na nowy samochód, który właśnie stoi pod blokiem.