Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
#27822
Mam problem z Aliexpress. Otóż z mojego konta pobrano sumę 49,13$ za zamówienie, którego nie dokonałam ani w tym dniu, ani na taką sumę. Nie wiem komu mam zgłosić ten fakt i w jaki sposób. Może ktoś miał podobne kłopoty? Proszę o pomoc.
#28034
Witam Cię Paweł. Przepraszam, ale dopiero dzisiaj zapuściłam w odleglejsze wątki i zauważyłam moje pytanie odnośnie Aliexpress. Na obrazie mojego konta widnieją wyrażne dane przelewu, czyli Ali, numer konta (ten sam, jak we wszystkich innych transakcjach), nie ma jednak niestety wiadomości który sklep, oraz za jaki towar pobrał te pieniądze. Najprawdopodobniej ktoś otrzymał ode mnie prezent :) Chyba nie ma już nadziei na odzyskanie tej kwoty(?). Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
#28038
Hmm.. dla mnie to nie do wyobrażenia.

A płaciłaś kartą? Czy przelewem normalnie przez przelewy24 wcześniej?

Napisz do Aliexpress w tej sprawie przedstawiając wszystkie dane. Niech powiedzą skąd wzięła się ta płatność, dla kogo i za co.
#28045
Tak myślałem, że kartą. Skontaktuj się najpierw ze swoim bankiem dlaczego ta kwota została pobrana z konta, skoro nie robiłaś płatności. I przedstaw sytuację, żeby wyjaśnić sprawę.

Jeśli nic się nie wyjaśni to skontaktuj się z Alipay przekazując dane, jakie uzyskałaś od banku. I przedstaw sytuację. Skontaktować się możesz tu: Na górze Help -> Customer Service -> I na dole masz przycisk Chat Now.