Strona 1 z 1

Czesc

: 27 maja 2026, o 17:04
autor: Anna Fijałek
Cześć jestem nowa na forum
Choruję na łuszczycę stawowa czy ktoś miałby jakieś patenty aby tak nie bolało?
Biorę metotreksat i byłam na badaniu klinicznym biologi ale nie pomogło a boli strasznie