Czesc
: 27 maja 2026, o 17:04
Cześć jestem nowa na forum
Choruję na łuszczycę stawowa czy ktoś miałby jakieś patenty aby tak nie bolało?
Biorę metotreksat i byłam na badaniu klinicznym biologi ale nie pomogło a boli strasznie
Choruję na łuszczycę stawowa czy ktoś miałby jakieś patenty aby tak nie bolało?
Biorę metotreksat i byłam na badaniu klinicznym biologi ale nie pomogło a boli strasznie