Strona 1 z 1

Zbieranie danych do pracy magisterskiej

: 6 maja 2026, o 23:56
autor: PracaMagisterska
Dzień dobry,
jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i w ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie pt. "Samowspółczucie jako mediator relacji między nasileniem objawów depresyjnych a akceptacją choroby u osób z łuszczycą".

Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie ankiety, aby możliwe było zebranie odpowiedniej grupy badanej.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform