Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.
 magdalen
#596
Droga Szater! Strona którą mi podałaś jest stroną reklamową jakiejś firmy. W Twojej wiadomości nie było ani nic za dużo ani za mało. Przepraszam jeśli sprawiłam Ci jakąkolwiek przykrość (na pewno nie było to zamierzone jeśli Cię uraziła). Jeszcze raz przepraszam i gorąco pozdrawiam!!! Buziaki :*
Awatar użytkownika
 szater
#602
Madzia spoko...czasami sa takie dni....a ja podobno wredna czarownica jestem :*

ten adres ....to juz niech Pawełek sam lub inszy ludz poda :D
Awatar użytkownika
 szater
#604
:* wypisz wymaluj oto mi szło....wiedziałam ze od takich spraw...to tu speców mamy :D
 Gandalf
#2810
Nie wiem czy to tylko moje przezwyczajenie,ale "wąskie forum" fatalnie (mi) się przegląda.
Czy nie można było by (przynajmniej ) na próbę,póścić go na cała stronę?
Awatar użytkownika
 Karolek90
#2853
Wąskie Forum Ujdzie;p a co do GG itd to moze lepiej ShoutBox Zrobic?? :D:D
Awatar użytkownika
 szater
#2869
Własnie na tym polega wyjatkowosc naszego forum....jest waziutkie,zgrabne i ....jakos od roku działa i nigdy nikomu nie przeszkadzało.... :D
Co do ShoutBox ....jestem za :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#2874
Co do szerokości forum to myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Po za tym myślę, że w węższym forum łatwiej i szybciej się czyta, bo wiersze są dosyć krótkie i nie trzeba szukać kolejnego. Dla przykładu w prasie teksty są w wąskich kolumnach między innymi po to, aby łatwiej się czytało.

Co do shoutboxu to wolałbym, aby konwersacje były prowadzone w wątkach. Zawsze to wtedy jest już uwiecznione i ktoś inny może skorzystać z tych rozmów/porad. A w shoutboxie rozmowy nie są wieczne.
Awatar użytkownika
 puma
#2876
to wąskie forum można nawet troszkę zwęzić, żeby co niektórzy poczuli się się jak w prawdziwym getcie... :P
Awatar użytkownika
 Yans
#2879
Mnie też się wydaje że Shoutbox to by się przydał na takie zwyczajne pogaduchy.