Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.
Awatar użytkownika
 Paweł
#472
Niniejszym informuję, że będzie opcja w profilu GG i skype. Testowałem, grzebałem i stwierdzam, że dam radę to zrobić :D Nie wiem dokładnie kiedy to wdrożę, bo jak to zwykle bywa zawsze są jakieś problemy techniczne no i czasu potrzeba ;) Ale generalnie jestem na dobrej drodze :)
Awatar użytkownika
 szater
#473
A chciało by sie powiedziec ...Sabo nie idz ta droga :devillaugh: ...ale ty Pawełku jak musisz to idz...ino sie nie spiesz bo...jak kazda propozycja rzucona...a autorka zniknęła :devil:
Awatar użytkownika
 henia
#477
Paweł dzięki myślę,że ta opcja przyda się jeszcze nie raz ;)

Szater.. znikła czy nie znikła... nieważne..ważne,że nas tu znalazła wtedy.. kiedy byliśmy jej potrzebni i wie... że tu jesteśmy :)
Awatar użytkownika
 szater
#478
Jak tak twierdzisz.... :devillaugh:
Z doswiadczenia na innych forach...i podpierAJAC SIE DOSWIADCZENIAMI CHŁOPAKOW...WIEM ZE RÓZNEGO RODZAJU CZATY...I INSZE TEGO RODZAJU ...DODATKI NIE SPRAWDZAJA SIE :devillaugh:
(Sorki cosik nacisnełam-literki sie duze porobiły,a nie chce mi sie przepisywac)
Trzeba cos zrobic aby to forum zyło ...TU...a nie gadki szmatki na GG lub SKYPIE...ot i tu jest problem :devil:
Awatar użytkownika
 henia
#482
Dobra to jeszcze raz...powoli i dokładnie... się skup....
Dodanie opcji gg lub skype... to tylko danie możliwości osobistego kontaktu z osobą...która jest akurat w zasięgu i... która jest za taką formą kontaktu...bo swoje namiary zostawiła w profilu.
Ta opcja... to nie jest żaden czat...to namiar na Ciebie... jeżeli ktoś cię bardzo potrzebuje w tej właśnie chwili... a Ty akurat teraz jesteś.Prywatne wiadomości owszem.. ale najczęściej jest to...woda po kisielu :angry:
Czy to jest tak trudno skumać...nie chcesz to nie zostawisz... ale jak ja chcę a nie mogę...to jest już inna para kaloszy...nie? xD
Awatar użytkownika
 szater
#483
:devil: sorry nie nerwuj sie...moja skrzynka na PW zawsze dostepna...i pomoca służe...cały czas...nie jestesmy pogotowiem ratunkowym zeby już i natychmiast :devillaugh:

Mnie tam kaczka kura...podaje gg tylko po kontakcie na PW...i tak sie ledwo wyrabiam :D ...a jak masz taka potrzebe...to ogłaszaj :devillaugh:
 magdalen
#484
Hejka!Ja nie znikam jestem tu codziennie (zazwyczaj wieczorem bo w dzień pracuję) ale jak nikogo nie ma to spadam :( bo nudno jest. Chętnie z kimś porozmawiam jeśli będzie taka możliwość ;)
Buziole dla Wszystkich :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#485
Spokojnie :) Bez stresów ;) Ja dobrze rozumiem czemu to ma służyć ;) Aktualnie dostępne są formy kontaktu w profilu, które przynajmniej według mnie są mało popularne w Polsce. Z tego też względu zostaną zastąpione na gg i skype ;) Chyba, że ktoś chce, aby stare formy kontaktu też zostały to zostaną :) Generalnie mam na razie problem z wyglądem przycisków w Internet Explorerze 8 (nienawidzę tej przeglądarki tak samo jak jej poprzedników :devil: ). Ale głowa do góry :D Będzie dobrze :cool:

Funkcji Czatu na forum jako takiego nie przewiduję ;)
Awatar użytkownika
 puma
#496
i bardzo dobrze, bo na żadnym forum i tak nikt z tego nie korzysta . a na gg jestem dużo rzadziej niż tu :D
Awatar użytkownika
 szater
#499
...ze zust mi to wyjęłas... :D ...ale jak chcom to niech majom bo sie zas poobrazajom :devillaugh: