Tu pisz wszelkie sugestie, uwagi, skargi, zażalenia oraz błędy i trudności dotyczące forum oraz całego portalu luszczyce.pl.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 szater
#389
Pisze tutaj bo tamten temat dotyczył innej sprawy.Pisze bardzo duzo....w wielu miejscach,rzadko czytam swój post po wydrukowaniu...wszystko robie szybko bo i spraw mam tysiace.Dopadam kompa w wolnych chwilach....czesto tylko na pare sekund dosłownie...tak to jest w domu gdzie sa dzieciaki :devillaugh: Dlatego funkcja pozwalajaca mi wniesc poprawki...w momencie gdy je zobacze ułatwia mi zycie...nie zmieniam tresci postow jedynie poprawiam konkretne wyrazy.Jezeli byłaby taka mozliwosc...skorzystania z jakiej tajemnej furtki to....bardzo unizenie prosze o....klucz :D
Awatar użytkownika
 Paweł
#390
Myślę, że nie ma potrzeby wydłużania edycji postu powyżej godziny. Jeśli zapomnisz coś dodać lub chcesz nieco zmienić treść posta to godzinka wystarczy. A jeśli chodzi o jakieś drobne błędy ortograficzne czy stylistyczne to przecież każdemu może się zdarzyć i nie widzę potrzeby poprawiania takich niewielkich błędów ;)

Wiem Krysiu, że byś nie zmieniała sensu postów po istotnym czasie, gdy już jest kilka odpowiedzi, ale ludzie są różni i ktoś inny może wykorzystać taką furtkę, aby zmienić sens swojej wypowiedzi w przyszłości na własne cele. A jak się zostawiło jakiś ślad w Internecie to powinno się przyjąć odpowiedzialność na niego, a nie zmieniać, aby się dostosować ;) A takie rzeczy się zdarzają.
Awatar użytkownika
 szater
#391
Oki...to belfer we mnie nie potrafi przyjac pewnych oczywistych oczywistosci :blush: może faktycznie zbyt poprawnie staram sie podchodzic do rzeczy...ale wybacz...ja jeszcze ze starej szkoły jestem... :blush:
Awatar użytkownika
 szater
#393
Pawełku ja nie wiem o czym ty do mnie piszesz jaka przegladarka? :nomnom: Ortografii to ja nauczyłam tysiace dzieci .......specjalnych problemów nie mam ale czasem przez szybkosc cosik wysmaruje :crazy:
Nie umiem obsługiwac jakiejs przegladarki.....popytam synów....ja samouk...i laik jestem :please:
Awatar użytkownika
 Paweł
#394
A właśnie Krysiu, że świetnie używasz przeglądarki :D - to jest właśnie ten program, dzięki któremu przeglądasz Internet ;) Może to być Firefox, Internet Explorer, Opera, Chrome itd. Nie wiem którego używasz ;) Pytanie dotyczy tego, czy jak piszesz wiadomość na forum to podkreśla Ci błędne słowa na czerwono?? U mnie podkreśla co znacznie ułatwia poprawianie ewentualnych ortów ;)
Awatar użytkownika
 szater
#395
Jezyka zasiegnełam...u syna ...informatyka..nota bene strzeżacego swego kompa jak twierdzy...pracuje ja na Operze on na czyms tam innym a ponieważ ma dostosowane programy do jezyka angielskiego ,bo w tym jezyku pracuje i koresponduje z całym swiatem...totez ta przegladarka poprawia tylko błędy w j.ang. :D Ale costam ma mi poprzestawiac....i tez bedzie działało w polskim :)
Swoją drogą to super dowiedziec sie ze cos umiem a myslałam ze nie umiem.....normalnie przez te..1.5 roku...to sie podszkoliłam ze hej!Dzieki :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#396
No to nich Ci syn zmieni, żeby u Ciebie podkreślało błędy w j. polskim ;) Będziesz miała ułatwienie :)
Awatar użytkownika
 puma
#400
ewentualnie pisz do nas po angielsku. a my będziemy odpowiadać po chińsku xD

Podziel się tematem z innymi!