Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
Awatar użytkownika
 Paweł
#4737
Miło mi to słyszeć :) Cała przyjemność po mojej stronie :)
#8646
Cześć! jestem nowy.. Choruję poważnie od 2ch tyg. Mam duży wysyp na całym ciele!! Zaczyna zbierać info na temat nam dobrze znany. Różnić od Was mogę się tym, że jestem 2lata i 4miesiące po przeszczepie szpiku kostnego. Na początek chciałbym się dowiedzieć czego na temat poradnika. Dobrze zrozumiałem? Czy są to bezpośrednie konsultacje z Tobą Paweł, (z Pawłem)?
#8661
Witaj Tomek(jak blisko serduszku do tego imienia.....Tomaszek :* ...mój pierworodny...niedawno wyfrunął z gniazdka...)
Pytaj o wszystko i w kazdym dziale,zawsze chetnie ci pomozemy...nie tylko nasz szef Paweł ale cała biedronkowa rodzinka :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#8690
Witaj Tomku,

W poradniku przygotowane mam wiadomości, poruszające według mnie najważniejsze aspekty życia z łuszczycą (czyli taki przewodnik po łuszczycy w pigułce). Oczywiście tu na forum znajdziesz także dużo informacji - nasi forumowicze posiadają również ogrom wiedzy i duże doświadczenie, nierzadko większe niż moje.

Szczegóły poradnika znajdziesz w odnośniku w mojej stopce :)
#12540
Dobry wieczor Pawelku ,dawno mnie tu nie bylo ,ale ciesze sie ze zawsze tu jestes i odpowiadasz na nasze pytania .NIe wiem gdzie mam to napisac ale mam pytanie .Ja jestem leczona Equarelem i dzis mi pani doktor powiedziala ze musze zrobic przerwe w braniu tabletek i mam zdecydowac kiedy bo ponoc powroci mi spowrotem wysypka na cialo .Mowila ze niektorzy przerywaja na zime bo moga sie ubrac i nie widac tego ale czy to jest dobry pomysl ztego co wyczytalam na forum to slonce leczy luszczyce to moze przestac brac leki teraz jak jest slonce a nie zima jak go nie ma ,poradz mi co mam zdecydowac jak bedzie lepiej.Zpoawzaniem Stasia
Awatar użytkownika
 Paweł
#12671
Na Twoim miejscu wybrałbym chyba zimę. Bo słońce pomaga, ale często jest niewystarczające i będziesz zła, gdy wysypie Cię w lato. Choć to lato to nas raczej nie rozpieszcza.