Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
#2239
tak odnosnie nowych informacji :

PROSZE O PILNE SPRAWDZENIE I POTWIERDZENIE CZY Z DNIEM 1.04. NIE BEDZIE JUŻ MOŻNA KUPIC ZIÓŁ W APTECE?

...kurcze to trzeba robic jakies podstawowe zapasy zanim nazbiera sie i nasuszy swoich....
#2242
...już zem ogarnęłam....w zielarskich i w tych ze zdrowa zywnoscia....narazie...cos tam Unia miesza...kiedys juz o tym słyszalam ale byłam pewna ze to narazie w fazie projektow...pewnie mi przyjdzie latem i jesieniom w stosownom chwilom zorganizowac....wyprawe po ZIOŁA :devil: w koncu wnuczką zielarki-szamanki jestem :oh:
#2249
Pawelku,bardzo dziekuję za wszystkie info :* mam wszystko co do tej pory przeslałeś i jeśli mogę to chciałabym to wgrać na płytę zeby nie zginęło. czy mam Twoje pozwolenie?
Awatar użytkownika
 Paweł
#2252
Jasne Iwonko :) Możesz sobie to przechować w jaki sposób chcesz :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#2259
Proszę bardzo i nie ma za co :)
#2524
witaj Pawle mam do ciebie prosbe jestem zalamana znowu mam wysyp tak sie cieszylam ze wkoncu mam spokoj a tu co znowu to samo bylam u dermatologa dostalam jak zwykle novate steryd bo nic innego mi dermatolog nie przepisuje zesypalo mi bardzo glowe skronie na twarz dala lorinden a ale nie pomaga jestem zalamana rece zesypalo mi i nogo nie wiem czym smarowac twarz skronie ciagle tylko te sterydy pomagaja na chwile ale potem choroba nasila sie prosze ciebie i wszystkich na forum o pomoc siedze w domu i nic tylko rycze nie moge pogodzic sie z ta choroba pomimo ze choruje na nia juz 25 lat wiem ze trzeba z nia sie zaprzyjaznic ale ja nie umie nie dake rady nie spie nie jem jestem załamana przy okazji pozdrawiam wszystkich na forum buziaki Gośka