Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 |Lea|
#29320
Jestem z rocznika 83, pomimo że nie było wtedy tyle szczepionek moje problemy zaczęły się w wieku lat 5.Nie mogłam utrzymać moczu pomimo że już dawno byłam nauczona korzystać z ubikacji.Rodzice pojęcia nie mieli a komunistyczny doktor powiedział że to problem z układem moczowym. ( dzisiaj myślę że miałam kłębuszkowe zapalenie nerek od którejś ze szczepionek).Zacytuję z medycznego portalu " (...)krzyżowych reakcji z antygenami człowieka doprowadzającymi do zapalenia kłębuszkowego nerek lub zapalenia opon mózgowych.Za Łuszczyce ponoć odpowiada antygen oraz źle funkcjonujące limfocyty T.Tak się składa że adjuwanty w szczepionkach : (...) działają immunostymulująco poprzez m.in. aktywację dopełniacza, wzmożenie syntezy cytokin (IL-1, IL-4, IL-
6, IFN) czy selekcję odpowiedzi subpopulacji limfocytów T pomocniczych Th1 i/lub Th2/ oraz (...) antygenowość - zdolność do łączenia się z wolnymi immunoglobulinami, które są receptorami limfocytów B oraz z receptorami limfocytów T [6].


Nie twierdzę że szczepionki są tylko i wyłącznie odpowiedzialne za Łuszczycę bo tak nie jest,ale reakcja krzyżowa z człowieczym antygenem i antygenami w szczepionkach uaktywnił cały proces który doprowadził do wielu szkód i nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu immunologicznego.Potem wystarczy tylko uszkodzenie skóry lub ostra infekcja bakteryjna lub/i wirusowa i układ immunologiczny żeby się bronić aktywuje nadmierną reakcję odbudowy która już pozostaje na wiek i wieków. Taka moja teoria. Dzieci nie zamierzam szczepić, bynajmniej młodszych ponieważ braku wiedzy jaką mam teraz szczepiłam starszą która teraz ma AZS, i Astmę oskrzelową. Różni ludzie ,różnie reagują na szczepionki, a wszystkich wrzuca się do jednego wora bo liczy się to że powikłania poszczepienne są BARDZO MAŁE, i wszyscy mają gdzieś jednostki którym szczepionki zniszczyły zdrowie i życie.Liczy się dobro OGÓLNE.
Awatar użytkownika
 szater
#29494
Moze zacznijcie wklejac zdjecia chorych i umierajacych dzieci,na choroby przed którymi mozna je bylo uchronic :devil:
 zasukol6
#32028
Firma Box4Dog to miejsce, gdzie dba się o szczęście każdego pupila. Oferujemy solidne budy oraz kojce dla psa, które są ergonomiczne i łatwe w utrzymaniu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://www.box4dog.pl/. Znajdź nas na Szosie Kępińskiej 43, 56-500 Syców. Kontakt: biuro@box4dog.pl, tel: 514127683
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59