Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

 Arlik
#30290
Witam. Mam 20 lat i ostatnio pojawił się u mnie jeden problem.
Od dwóch miesięcy jestem w poważnym związku z osobą którą szczerze kocham i z którą chciałbym szczęśliwie żyć. Jest to mój pierwszy poważny związek.

Nigdy nie miałem problemów ze wzwodem, ale ostatnio zauważyłem, że moje erekcje, gdy jestem z moją dziewczyną są o wiele słabsze i trudniejsze do utrzymania niż te które mam masturbując się samemu. Raz udało nam się ze sobą kochać, ale erekcja nie była pełna, a następny raz już praktycznie wcale się nie udał. Straciłem erekcję zaraz po rozpoczęciu stosunku. Myślę, że może to być spowodowane jakimś moim podświadomym lękiem przed tym że nie dam rady, albo że nie będe wystarczająco dobry. Przychodzi mi do głowy też to, że w okresie dojrzewania miałem problemy z wagą i dalej nie czuję się do końca komfortowo w swoim ciele.

Gdy masturbuję się sam erekcje są idealne. Pełne i trwają jeszcze chwilę po orgazmie. Rozmawiałem o tym z dziewczyną. Wspiera mnie, stara się pomóc i mówi że to nie jest duży problem, ale ja chciałbym zmienić tą sytuację. Bardzo proszę o jakieś rady. Pozdrawiam :)
 Kepto
#30291
Nie polecam doradzać tutaj chłopakowi takich środków jak viagra czy sildenafil. Moim zdaniem jest to już ostateczność bo środki powodują swoje skutki uboczne. Ich przyjmowanie nie jest takie bezpieczne. Uważam,że o wiele lepiej jest wypróbować na początku coś bezpiecznego ziołowego co nie powoduje skutków ubocznych i co najważniejsze co nie uzależnia.
Niezłe działanie ma Viamen Tabletki polepszają życie intymne. Zwiększają erekcje, sprawiają,że wytrysk jest mocniejszy. No i ma się po nich o wiele większe odczucia.
 tel
#30292
A gdzie są do kupienia te tabletki Viamen? czy są na receptę? Bo sam z jednej strony zastanawiałem się nad viagrą czy sildenafilem ale z drugiej strony nie mam do nich zaufania. Zbieram się do lekarza i zbieram ale zebrac się nie mogę bo jednak obawa o skutki niepożadane jest ;/
 Kepto
#30293
Nie sa na receptę bo sa to ziołowe środki tak więc nikomu nie zaszkodzą.

Podziel się tematem z innymi!