Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

 tel
#30300
Mam 48 lat i od jakiegoś czasu coraz większe problemy z osiągnięciem erekcji. Wygląda tak, że bardzo mi się chce, ale nie mogę. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.
 Kepto
#30301
Czy byłeś z problemem u lekarza? Jestem zdani,że warto byłoby porozmawiac o tym z seksuologiem albo z urologiem. Warto byłoby również przebadać sobie hormony ( szczgólnie testosteron). Zastanów się również czy masz sporo stresu w pracy. W wielu przypadkach to stres jest głownym powodem problemów z erekcją. Często jest to błedne koło. Zaburzenia erekcji powodują u Ciebie stres. Stres potem powoduje jeszcze większe zaburzenia erekcji. Na początku proponowalbym nie brać viagry czy sildenafilu ale wypróbować ziołowe środki takie jak viamen czy penis complete
 Kepto
#30303
Viagra i sildenafil są na receptę. Mozna je wprawdzie zamówić bez recepty w sieci ale ni polecma bo jest to niebezpieczne. Nie wiesz czy tabletki pochodzą z dobrego źródła. Jeśłi nie chcesz iść do lekarza to polecałbym jednak penis complete czy viamen - te są bez recepty. Wprawdzie działanie jest słabsze ale za to nie ma tutaj takich efektów niepożadanych jak podwyższanie ciśnienia czy też bóle głowy.
#30304
U mnie równiez pomógł viamen. Działa też wzmacniająco i bierze się regularnie, bezstresowo, że trzeba zażyć na chwilę przed stosunkiem. Nie żałuję, że się w końcu przekonałem, a co najważniejsze, to jest ziołowy i bezpieczny środek, który nie powoduje przykrych skutków ubocznych.
#30305
Na początek to się zbadaj hormonalnie, nawet lekarz rodzinny może Ci dać skierowanie na takie badania. Jeżeli nic w nich nie wyjdzie niepokojącego to spróbuj jakiegoś suplementu na bazie ziół, viamen na przykład jest on bez recepty dostępny w sieci. Wszystko możliwe że gdzieś w głowie masz blokadę.

Podziel się tematem z innymi!