Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
Awatar użytkownika
 jolene
#9001
po prostu na innym forum widziałam, że w niektórych miastach biedronki spotykają się nawet co miesiąc i jest to dla mnie szokiem, bo ja nawet nie znam osobiście nikogo, kto ma ten sam problem, co my. :p
Awatar użytkownika
 Seba2801
#9004
Ja w swoim otoczeniu, a dokładniej w pracy znam wiele osób, które chorują. Niestety wiek oraz przynależność stopniem nie pozwala na bliższe kontakty... Zawsze możemy zacząć organizować takie spotkania Jolene...
Awatar użytkownika
 anekania
#9039
Ja na piątkowej imprezie po 10 latach znajomości dowiedziałam się, że moja przyjaciółka ma łuszczycę :D nigdy z nią o tym nie gadałam bo mojej jakoś tak nie widac (stopy, głowa) więc się też trochę wstydziłam, a ona o swojej nie mówiła nigdy bo jej jest obojętna, po prostu pstryknęła głowę lakierem i powiedziała ze ja szczypie bo ma cholerna łuszczyce i tak sie dowiedziałam :D
Awatar użytkownika
 Seba2801
#9119
Trochę z tematu schodzimy :D Choć też chciałbym mieć taki dystans do choroby..
PS. Anekania bardzo ciekawy awatar ;) Zaintrygował mnie :D
Awatar użytkownika
 henia
#9123
Seba a jakiego jesteś wzrostu? to może coś w temacie, będę mogła Ci podpowiedzieć :notguilty: :D
Awatar użytkownika
 henia
#9125
No jak to co? Oczywiście: czy nęcić? czym nęcić? czy jak nęcić? :notguilty:
Jak to wędkarz wędkarzowi :D
Awatar użytkownika
 Seba2801
#9147
Ale mnie rozbawiłaś Heniu :D Chyba musimy założyć oddzielny wątek żeby nas nie wyklęli ;) Na razie zimno więc z wędkowania nici, ale korci mnie iść na lód :) W zeszłym roku piękne okonie łapałem nad zalewem o tej porze. Karty jeszcze nie opłaciłem, a marzec za pasem i roztopy i pierwsze białe ryby:)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12