Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

rozma
Moj mąż najprawdopodobniej miał COVID. Test mu wyszedł negatywny, ale wszystkie objawy pasowały. Teraz od jakiegoś czasu jest słaby, narzeka na brak energii, poci się.
I nie ukrywam, ze się martwię.
Miał ktoś tak, ze po czasie zaczęły wychodzić takie rzeczy? Do jakiego specjalisty się zgłosić?
Celuje w pulmonologa, bo ma tez kaszel i nie oddycha w pełni.
Czym was leczono? Powikłania. Jak to wyglada? I jest lepiej?
 tel
Ja przechodziłam covid na przełomie sierpnia/września i przez kilka tygodni zmagałam się ze zmęczeniem, brakiem energii i złym samopoczuciem. Na dodatek do tej pory mam gorsza wydolność płuc. Twój mąż może umówić się na teleporade do lekarza pierwszego kontaktu i poprosic o skierowanie na rtg płuc (mój tata tak zrobił) i może na jakieś inne badania. Ogólnie kaszel i zmęczenie mogą się długo utrzymywać po covidzie i większość moich znajomych, którzy przez to przechodzili mieli właśnie takie powikłania.

Niech przetestuje jeszcze tenLek na kaszel - ma dobre dzialanie.
 Arlik
Moze ma covid, może go nie ma. Co mozna latwo sprawdzić za pomocą testu na przeciwciała. Testety takie drogie nie są, można je bez problemu zamówić w sklepach internetowych.Jak tutaj:
https://sklep.meringer.pl/ochrona_przed ... id-19.html
Test do wykrywania antygenów IgG oraz IgM przeciwko SARS-CoV-2.
Dokładność testu dla IgG /IgM: 96,5%/ 92,8%.
Brak reakcji krzyżowej z antygenami przeciwko wirusowi grypy typu A lub B, wirusowi RSV, wirusowi adeno, wirusowi m. pneumoniae, wirusowi parainfluenzy (PIV), wirusowi chlamydia pneumoniae.
Materiał do badania: krew pełna, surowica, osocze lub krew z opuszka palców.
Objętość próbki: 10 μl.

Podziel się tematem z innymi!