Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
 Basieńka44
#16316
Łuski jednak jakby mniej było we włosach z tego co widać na zdjęciach ale to nie steryd.................. nawet one po jednym użyciu nie zadziałają :) :)
 zalamana
#16317
ide zaraz do apteki i zobacze czy cos z tego tam bedzie... czy to wyglada jakbym miala luszczyce?? nie ma mnie teraz w polsce dlatego mam wielki problem z pojsciem do lekarza, inaczej juz bym tam byla...
Awatar użytkownika
 antonia
#16321
W każdej aptece za granicą możesz otrzymać doraźną pomoc. Wystarczy tylko powiedzieć o co chodzi. Klotrimazol lub inną zastępczą maść też Ci sprzedadzą, zgłoś się do pielęgniarki, to Ci wypisze receptę. Powodzenia i Wesołych świąt.
 zalamana
#16335
dziś umyłam włosy szamponem Selsun Chattem i co? Dalej jestem załamana... głowę pokrywa sucha skóra i jest jeszcze gorzej bo teraz rozprzestrzeniło się i praktycznie cała głowa jest pokryta suchą skórą...
Awatar użytkownika
 antonia
#16336
Trudno jest cokolwiek doradzać w Twoim przypadku. To, co masz na głowie nie musi być łuszczycą, równie dobrze może to być jeden z rodzajów grzybicy, którym łatwo się jest zarazić gdzieś na basenie, albo nawet u fryzjera. Basieńka radziła Ci klotrymazol i chyba do czasu wizyty u lekarza możesz spokojnie to używać. Powinno przynieść Ci ulgę, a na pewno nie zaszkodzi. Wizyta u lekarza jest w Twoim przypadku konieczna w celu rozpoznania choroby i jej prawidłowego leczenia. Powodzenia :)
 zalamana
#16337
Dziękuję za podpowiedzi. Mama wysłała mi jeszcze maści, o których czytałyśmy na forum, że pomagają. Powinny dojść zaraz po świętach, więc jeszcze spróbuję. Jeśli nie pomogą pójdę do lekarza po nowym roku. Będzie mnie to sporo kosztowało za granicą niestety...ale warto, żeby to wyleczyć. Mam tylko nadzieję, że to nie jest właśnie łuszczyca. Pozdrawiam
 Olaf
#16455
a Dlaczego masz problem żeby się wybrać do lekarza za granicą ? wystarczy poszukać Polskiego Lekarza a takich wszędzie pełno :)
Awatar użytkownika
 antonia
#16469
zalamana pisze:, ale mniejsza o to bo prawie mi juz przeszlo
A co stosujesz, że przechodzi? :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7