Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
 Jareczek80
#6636
Witam tak czytam wasze wpisy na temat łuszczycy we włosach, nic nowego nie powiem ale dobrze ze mam koleżankę, ma własny zakład fryzjerski i mogę normalnie bez skrepowania się obcinac.
Pozdrwiam
Awatar użytkownika
 puma
#6640
to ci bardzo zazdroszczę. ja do fryzjera nie chodzę jak mam wysyp, aż tak odważna nie jestem :(
Awatar użytkownika
 szater
#6650
Przeprowadzalismi kiedys akcje "Fryzjer przyjazny chorym na łuszczyce" troszke takich salonów było w spisie i co najwazniejsze dochodzą nowe.ja nie mam problemów z łuszczyca skóry głowy ale chetnie podejmuje temat przy KAZDEJ okazji.W zwiazku z wykonywanym zawodem (kontroluje min.tez salony fryzjerskie,kosmetyczne,solaria-przestrzeganie ustawy o PRAWACH AUTORSKICH I PRAWACH POKREWNYCH :geek: )znam prawdopodobnie wszystkie instytucje tego typu w woj.lubuskim...wiec okazji mi nie brakuje do rozmów i informowania.Ulotki na temat choroby zostawiam tez wszedzie gdzie jestem na kontroli:knajpy,pubby,siłownie,lodziarnie,sklepy i wszystko co dla ciała i duszy-tzw "wesołe-czerwone domki" tez.Wszedzie gdzie mamy kontakt z ludzmi powinnismy zaczynac rozmowe...nie musimy mówic o sobie ale o tajemniczej kolezance X.
Ludzie boja sie tego czego nie znają..powodzenia :D
Awatar użytkownika
 yura
#6680
hm...też tak mam a nawet bardziej bo po całości ---i tak się zastanawiam nad leczeniem biologicznym ale z drugiej strony tak na full się osłabiać bo myślę że to otwarta furtka na inne choróbska co myślicie?
Awatar użytkownika
 henia
#6681
Yura, chłopie gdzieś Ty się podziewał? :D
Awatar użytkownika
 yura
#6749
Henia też się bardzo cieszę :D ....no cóż nawał pracy podróże te dalekie i te bliskie a po za tym to spoko ;) walczę dalej z choróbskiem z różnym skutkiem, ostatnio sobie odpuściłem ...hmm albo zbieram siły przed następnym natarciem
Awatar użytkownika
 henia
#6765
Bardzo jest mi przyjemnie Ciebie tu widzieć, i czytać. Co do tego Twojego "hmm", to trzymam kciuki :D Serdeczności przesyłam :*
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#6766
Ja też upadam, a po takim upadku następuje opamietanie i sie podnosze. Powodzenia ;)
Awatar użytkownika
 yura
#6941
cześć wszystkim dzięki Gosiu, a co do upadania ...to ja właściwie leżę i się nie podnoszę ale jeszcze staram się żeby nie rozdeptali :D .Heniu to moje hmm to właściwie.....już nic xd
od dłuższego czasu więcej się dzieje niedługo mam specjalistę jestem bardzo ciekaw jego ustaleń doszło mi ograniczenie ruchowe lewej ręki, ale co tam jest jeszcze jedna no i gitara :) pozdrowionka
Awatar użytkownika
 henia
#6943
Yura "dopóki walczymy, jesteśmy zwycięzcami" dasz radę Wojowniku :* Odzywaj się częściej, i niech ta Twoja gitara, dobrze stroi :cool: Pozdrawiam gorąco :)