Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 Paweł
#29390
Jak sprawdzić? Testując. Najpierw stosujesz przez określony czas jeden i obserwujesz efekty. Następnie stosujesz drugi i obserwujesz efekty w kontekście efektów pierwszego preparatu.

A tak swoją drogą to lepszy od MSM jest DMSO (Dimetylosulfotlenek) - zgodnie z moją wiedzą.

MSM stosowałem jakiś czas temu doustnie w postaci suplementu diety. Nic mi nie pomogło. DMSO jeszcze nie stosowałem.
 grzech
#29391
Paweł pisze: A tak swoją drogą to lepszy od MSM jest DMSO (Dimetylosulfotlenek) - zgodnie z moją wiedzą.
Wielkie dzięki. Nie wiedziałem a to kolejne obok wit. C, magnezu które trzeba mieć :)
A powiedz, gdybym chciał dodać kapsycyiny, to mogę taką z kapsułki?
Awatar użytkownika
 Paweł
#29398
Osobiście to kapsaicynę spożywam w zrobionej przez siebie miksturze. Przepis znajdziesz tu:
http://blog.luszczyce.pl/moje-leczenie/ ... luszczyce/
Patrz: preparat przeciwnowotworowy.

Kapsaicyna jest z papryczek chili. Po niemal roku z litrowej mikstury mam jeszcze 3/4 litra. Obecnie tylko profilaktycznie biorę 2 razy w tygodniu. Papryczki kupiłem na allegro. Bodajże odmiana Habanero. Ostre jak diabli.