Baner fototerapia
Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 Genetyk
#670
Jest to szampon który mi bardzo pomaga jeśli chodzi o skórę głowy zmniejsza zaczerwienienie, świąd, zmniejsza łuszczenie jak i usuwa bardzo dobrze tłuste maści - stosuje już go od 2 lat i mogę wszystkim polecić.
Do dostania jest też odmiana o większym stężeniu ale niestety do nabycia tylko w Niemczech lub też innych krajach europejskich niestety w Polsce nie :(

Jestem tu nowym użytkownikiem ale widzę ze zabawie tu dłużej i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w walce z chorobą
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
 Paweł
#671
Witaj na forum :)

O Selsunie już słyszałem, ale nie miałem przyjemności testowania go ;) Może spróbuję jak aktualny szampon mi się skończy (a to trochę potrwa, bo jest bardzo wydajny ;)). A Selsun 2,5% można czasem kupić na allegro.
Awatar użytkownika
 Genetyk
#704
Nie widziałem by był dostępny na allegro ja sam osobiście kupowałem w Niemczech ale dla mnie stężenie 2,5 jest zdecydowanie za mocne i pozostałem przy 1 %
Awatar użytkownika
 Paweł
#706
No ja sprawdziłem an allegro i ktoś sprzedawał akurat 5 sztuk o stężeniu 2,5%. Teraz nie mogę sprawdzić bo Allegro ma przerwę techniczną. A napisz może czemu 2,5% jest dla Ciebie za mocne? Jakieś efekty uboczne?
Awatar użytkownika
 Genetyk
#723
W moim przypadku następowało zbytnie wysuszanie skóry głowy i efekt odwrotny od zamierzonego bo nasilenie się łuszczenia - ale znam przypadku gdzie właśnie te stężenie działało cuda
Awatar użytkownika
 Paweł
#737
To może trzeba było do tego dodatkowo stosować natłuszczenie i nawilżenie skóry głowy. Choć pewnie o tym pomyślałeś.

Chociaż w sumie skoro pomaga Ci niższe stężenie to może nie ma sensu szukać innych metod. Z drugiej strony ja przykładowo zawsze próbuję nowych metod - w końcu nie można się uzależniać od jednej - anuż może się okazać, że któregoś dnia łuszczyca nie będzie na starą metodę leczenia reagować.
 Rafaello
#964
Kupiłem sobie na Allegro szampon SELSUN Szampon 2.5% i jestem pod dużym wrażeniem xD
Po dwóch myciach znikły mi wszystkie plamy z głowy, tylko zastanawiam się nad jednym czy to nie jest jakiś steryd, bo po wykupieniu szamponu administracja usunęła aukcję.
Do tej pory stosowałem szampony dziegciowe, i nie miały takiego efektu.
Awatar użytkownika
 Paweł
#972
Selsun nie jest sterydem. A to, że administracja usunęła aukcję... być może nieuczciwa konkurencja zgłosiła daną aukcję np. że mają za niskie ceny. Zdarza się.
 dora1000
#1354
Na mnie nie dziala ten szampon, odwrotnie mam przesuszoną po nim skórę i mogłabym się zadrapać. Coś okropnego.
 pariseth
#1694
Witam, właśnie zakupiłam sobie SELSUN 2,5%, jak zadziała oczywiście podzielę sie z Wami...mam nadzieje ze zadziała;)

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]