Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
#29477
Drobne podsumowanie
Naltrekson biorę już dwa tygodnie. Pierwszy tydzień dawka 3,0 mg, a drugi 4,5 mg. Zmiany skórne wydają się nie zmienione, a nawet się powiększają. Tu nie dostrzegam progresu. Wciąż jednak zastanawiam się czy nie mam mniejszych problemów ze stawami. Na pewno nie w stopach i raczej nie w dłoniach, ale w kręgosłupie. Miałem takie leciutko bolące miejsce - już go nie mam. Za wcześnie jednak na wnioski.
Zacząłem trzeci tydzień. Raport w następny poniedziałek, chyba że pojawiłby się znaczący postęp.
Serdeczności
#29486
Tygodniowe podsumowanie.
Naltrekson biorę już 3 tygodnie, z czego większą dawkę 2 tygodnie. Nie widzę specjalnie różnicy. Raz zaryzykowałem odstawienie środków przeciwbólowych i szybciutko do nich wróciłem. Po prostu w niedługim czasie pojawiło się zesztywnienie stawów. A może....na obu dłoniach miałem po jednej plamce łuszczycowej. One się rozrastały, ale w pewnym momencie obie zaczęły gasnąć. Jedna mniej, ale druga wyraźniej. Będę się przyglądał. Zdjęcia ponizej. Niestety tej bardziej wygaszonej nie miałem zdjęć sprzed Naltreksonu stąd Wy nie będziecie mieli porównania.
Mam cierpliwość i wiem, że źródła donoszą o widocznej poprawie po upływie od 6 do 12 tygodni. Czekam więc i będę raportował po kolejnym tygodniu.

https://www.dropbox.com/s/3rjv6p0mipbki ... 0.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/jkumd0c05sbz1 ... 1.jpg?dl=0
#29503
Raport:
4 tygodnie brania Naltreksonu (3 tygodnie dawki 4,5). Nadal nie widzę specjalnej różnicy. Opisywane zmiany na dłoniach nie powiększają się, ale też nie nikną. Spodziewałem się jednak progresu. Czasami mam wrażenie, że niektóre zmiany są mniej zaognione, ale ja mam dużo zmian, więc nie jestem w stanie ustalić czy to prawda czy złudzenie. Ma pewno nie znikają problemy ze strawami. Nadwyrężyłem środkowego palca u prawej dłoni i dość szybko stawy napuchły. Oczywiście opuchlizna się nie cofnęła. Stąd podejrzenie, że chyba globalnie jeszcze niewiele się dzieje. Czekam na spektakularne efekty i biorę dalej.
Następny raport za tydzień.
#29509
Hey Konkret
Tabletek nie musialem dzielić, bo już z apteki dostalem podzielone. Apteka miała też podzielone na mniejsze dawki. Zaraz sprobuję przesłać zdjęcie, jak one wyglądają.
Żeby zdobyć trzeba pokombinować i znaleźć swoją drogę. Niektorzy jednak przypisują naltrexone w małych dawkach.
Jak ja zdobylem? To już na priv. Jest tu priv?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7