Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 dora1000
#1043
Genetyk a możesz mi powiedzieć czy w opisie pisze ze można stosować na głowę??
Awatar użytkownika
 szater
#1047
Dora ludzie ze stowarzyszenia stosowali Kartalin(ja zreszta tez)wszelkie informacje od samego poczatku i z pierwszej reki masz na www.stowarzyszenie.luszczyca.org.pl
Poszukaj tam watku o Kartalinie ja tam nawet cała ulotke przepisałam.Powodzenia.Krysia :D
Awatar użytkownika
 Paweł
#1054
Z takich nowości to będzie dostępna nowa wersja Kartalinu o nazwie Biokartalin. Produkt ten będzie produkowany już w Polsce i tu dwie bardzo dobre wiadomości, które oświadczyła firma Bioarp: Biokartalin będzie miał lepsze działanie ze względu na większe stężenie ziół oraz będzie tańszy :)

Gdyby mnie mocniej wysypało to ten produkt jest na pierwszej pozycji do testowania nowych specyfików :)
Awatar użytkownika
 Genetyk
#1115
Tej maści jedynie nie można stosować w pobliżu oczu i ogólnie na skórze twarzy na włosach jak najbardziej można tylko trzeba mieć dobry szampon bo to tłusta maść
 dora1000
#1591
Genetyk czy możesz nam zdradzać jak idzie leczenie Kartalinem ?? Jak wygląda proces zaleczenia łuszczycy i czy po odstawieniu maści jest jakaś remisja ?? Zdaj nam relację.

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
 szater
#1595
....Kartalin został zastapiony Biokartalinem....coraz wiecej ludzi stosuje i bardzo chwali...naocznie widziałam efekty...remisje maja po pół roku i wiecej ludzie którzy nigdy jej nie mieli...ale wiadomo to łuszczyca nikt nie zagwarantuje zetobie akurat pomoze w takim stoponiu jak innym....nie słyszałam aby Biokartalin...nie ruszył jakis zmian :D
 dora1000
#1604
Wiecie jakoś nie mam pewności czy Kartalin można stosować na głowę. Zrozumcie że nie każda maść czy krem może być stosowana tu i tam. Mam obawy ,a jak mi wyjdą od tego włosy?? Na razie mam
zaleczoną głowę ale muszę się przygotować na spotkanie z panią Ł. Może mnie przekonacie do tego kartalinu.
Awatar użytkownika
 szater
#1610
....nie ma już Kartalinu jest BIOKARTALEN.....że od niego nie wyłysiejesz to ci daje gwarancje...wyłysiec można od narastajacych łusek łuszczycowych,które nie leczone powodują obumieranie cebulek włosowych...do dzieła i nie marudz! :devillaugh:
Awatar użytkownika
 Paweł
#1619
Popieram. Od tego nie wyłysiejesz. Toż to sama natura jest :) Sam się czaję, żeby na wiosnę sobie kupić go na głowę.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8