Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 basia_s
#19299
Ja dostałam juz dwie dawki. pierwszy raz były 3 zastrzyki , drugi raz były 2 zastrzyki. Teraz za tydzień kolejna dawka. Zmiany zbladły. Czekam na efekt gładkiej skóry o jednym kolorze. :)
 wujcio
#19301
U mnie po 2 zastrzyku zostały już prawie same białe plamy które znakomicie komponują się z moim niedawno zdiagnozowanym bielactwem.
Jaki lek przyjmujesz ? Z tego co zauważyłem to chyba nie Brodalumab ?
Awatar użytkownika
 henia
#19307
Zawsze podziwiam tych, których choroba zmusza do stosowania "ciężkiej artylerii". Gratuluję odwagi, jak też sukcesów w walce :*
 wujcio
#19310
W moim przypadku to konieczność. Ostatni pobyt w szpitalu nic nie pomógł a akurat z tej placówki zawsze wychodziłem w miarę czysty. Na początku pobytu miałem zaproponowany udział w badaniu i byłem nastawiony raczej negatywnie ale widząc o się dzieje zgodziłem się i nie żałuje a wręcz polecam. Ta kuracja najbardziej leczy moją psychikę, czuje jak by mi dano drugie życie :)
 basia_s
#19362
Leczę się Brodalumab'em w Warszawie, zmiany sa juz prawie gładkie i blade. Jestem bardzoo zadowolona. Wkońcu po 18 latach mam " czysta skórę" . Sa jeszcze wolne miejsca , jakby byli chetni.