Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#28875
Ze swojego doświadczenia nie powiem nic w tej kwestii. Ale wejdź na 3. stronę tego tematu. Tam masz skład maści. Poszukaj w internecie czy któryś z tych składników ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.
#28887
konkret pisze:Witam. Może moje pytanie nie jest zbyt rozsądne, ale tonący brzytwy się chwyta. Chciałem zapytać stosujących maść yiganerjing czy zauważyli moze, czy stosowanie maści na bolące stawy z łzs przynosiło jakieś efekty? Ktoś np może mieć łuszczycę na kolanie, posmarował kolano i przy okazji ból minął. Pozdrawiam!
Troszke pózno ale...stosuję tę masc od prawie dwóch lat,przyznam szczerze że nie sprawdzałam jej pod wzgledem p/bolowym...powierzchniowo znosi boł jak jest dla stawow nie mam pojeciia :notguilty:
#28926
Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności.

Potrzebuję drobnej pomocy: chciałbym zakupić kilkanaście sztuk maści. Użytkownik Aliexpress, u którego dotąd się w nią zaopatrywałem usunął konto. Chciałbym prosić o polecenie mi, gdzie i u kogo mogę zakupić Yiganerjing. Z tego co się zorientowałem maść występuje w dwóch rodzajach: antibacterial cream i herbal cream, a plotka głosi, że ta druga posiada steryd. :/ Dotąd stosowałem antibacterial i było okej.

Będę wdzięczny za pomoc!
#28928
b1std pisze:Jak poczytasz 3 strony wcześniej to się dowiesz, że po prostu zmienili opakowanie a maść jest ta sama.
Faktycznie. Moja wina. Wszystko przez niechciejstwo przebrnięcia przez kilka stron wstecz. :blush:
Akurat przeglądam oferty na Ali i widzę, że oprócz kremu dostępne jest mydło i krem na trądzik (mam z nim spore problemy). Ktoś może korzystał z tych preparatów i może się wypowiedzieć na temat ich skuteczności?
#28974
Znowu straszą że "szterydy zawiera" a tymczasowym maść została zarejestrowana jako wyrób medyczny jakiejś tam kategorii. Oby na fali dobrej famy tego specyfiku było coraz więcej podobnych. Do wyboru ładnych parę roślin o konkretnym działaniu na łuszczycę począwszy od glistnika i wrotyczu. Wyciągi suche z tych roślin są dostępne na rynku farmaceutycznym. Nic tylko opracować receptury i działać :)
#29002
Rafaello pisze:Najlepiej kupować na oficjalnym sklepie.
Dokonałem już zakupu właśnie na tej stronie, ale dzięki za link. :)
Szkoda jedynie, że trzeba tak długo czekać na przesyłkę...
kaminskainen pisze:Znowu straszą że "szterydy zawiera" (...)
Niemalże zaraz po tym jak ta maść zyskała sławę, rozeszły się plotki, że zawiera steryd. Że niby są dwa jej rodzaje (Herbal Cream i Antibacterial Cream), gdzie jeden z nich właśnie je posiada. Nie wiem... Paweł pisał do producenta i ci potwierdzili, że żadnego sterydu nie ma. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że mogli zwyczajnie skłamać, tym bardziej, że "Yiganerjing" sprzedaje się bardzo dobrze. Zawsze jest ryzyko, nie da się tego uniknąć.
kaminskainen pisze:Oby na fali dobrej famy tego specyfiku było coraz więcej podobnych.
Też mam taką nadzieję, że może w końcu zmieni to coś na plus, w temacie maści. :)
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 62