Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#28640
Witam.Mam jakby dwa rodzaje łuszczycy.Tę "pospolitą" głównie na głowie i twarzy ale rownież w innych miejscach zaleczyłem na razie Equoralem(cyklosporyna).Drugi rodzaj nie poddający się cyklosporynie mam głownie na nogach i rękach choć też w górnej części tułowia.Ma postać okrągłych,niełuszczących się,szorstkich w dotyku zmian.Dwa miejsca smarowane około tygodnia maścią Yiganerjing wyglądają niestety gorzej niż na początku,może ze względu na większe ukrwienie po smarowaniu...Pozdrawiam.
#28690
Cześć wszystkim.
Mam pytanie gdzie zamawiacie tą chińską maść ? Na ali jest kilku sprzedawców. I te maści różnią się opakowaniami. Jedne po angielsku inne po chińsku inne jeszcze na górze pudełka po chińsku na dole po angielsku. Nie wiem czy to wszystko to jest to samo czy nie. Czy ktoś ma sprawdzony sklep z aktywnym linkiem ?. Wiem, że wcześniej już były podawane linki ale większość wygasła. A ja potrzebuję wiedzieć czy to opakowanie ma znaczenie ?|

Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 62