Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#28599
bame2109 pisze:Po pierwsze witam :)

Od 7 lat stosowałem tylko dermvate i elocom - wiem, wiem sterydy. Gdy dowiedziałem się o tej maści i zastosowałem byłem szczęśliwy jak dziecko, aż to czasu insynuacji co jest w jego składzie...

Czy ma ktoś jakieś potwierdzone info, bo być może to gorsze niż powyższe sterydy...?
Co może być gorszego niż powyższe sterydy? Używałeś je siedem lat i żyjesz a teraz ponosi Cię wyobraźnia :D Tysiące ludzi na całym świecie używa tej maści a jeszcze nikt nie napisał że sobie nią poważnie zaszkodził. :)
#28602
antonia pisze:
bame2109 pisze:Po pierwsze witam :)

Od 7 lat stosowałem tylko dermvate i elocom - wiem, wiem sterydy. Gdy dowiedziałem się o tej maści i zastosowałem byłem szczęśliwy jak dziecko, aż to czasu insynuacji co jest w jego składzie...

Czy ma ktoś jakieś potwierdzone info, bo być może to gorsze niż powyższe sterydy...?
Co może być gorszego niż powyższe sterydy? Używałeś je siedem lat i żyjesz a teraz ponosi Cię wyobraźnia :D Tysiące ludzi na całym świecie używa tej maści a jeszcze nikt nie napisał że sobie nią poważnie zaszkodził. :)
I to jest to o czym pisałem. Jak działa "propaganda". Pierwsze zadziałała, że lek jest super ziołowy i wszyscy zachwalali. Teraz po słowie, że może zawierać steryd kolejna fala. Ludzie potrafią uwierzyć we wszystko co przeczytają. Ludzie ogarnijcie się. Tyle lat stosowałeś sterydy i wiesz jak działają i jakie mają skutki uboczne. Porównaj sobie. Chyba masz jakieś doświadczenie?? Czy przez tyle lat stosowałeś bez zastanowienia sterydy??
#28607
Używałem i w sumie nie miałem żadnych skutków ubocznych, więc jakoś tak wyszło tyle lat, od 4-5 lat jedna butelka na rok wychodziła i tylko w miejscach widocznych, gdzieś na czole, szyi na inne w ogóle.

Taką też miałem świetną Panią dermatolog :) Ale stwierdziłem mimo braków skutków ubocznych, że całe życie to stosować , to się wykończę :)
#28609
Profesor pisze:
antonia pisze:
bame2109 pisze:Po pierwsze witam :)

Od 7 lat stosowałem tylko dermvate i elocom - wiem, wiem sterydy. Gdy dowiedziałem się o tej maści i zastosowałem byłem szczęśliwy jak dziecko, aż to czasu insynuacji co jest w jego składzie...

Czy ma ktoś jakieś potwierdzone info, bo być może to gorsze niż powyższe sterydy...?
Co może być gorszego niż powyższe sterydy? Używałeś je siedem lat i żyjesz a teraz ponosi Cię wyobraźnia :D Tysiące ludzi na całym świecie używa tej maści a jeszcze nikt nie napisał że sobie nią poważnie zaszkodził. :)
I to jest to o czym pisałem. Jak działa "propaganda". Pierwsze zadziałała, że lek jest super ziołowy i wszyscy zachwalali. Teraz po słowie, że może zawierać steryd kolejna fala. Ludzie potrafią uwierzyć we wszystko co przeczytają. Ludzie ogarnijcie się. Tyle lat stosowałeś sterydy i wiesz jak działają i jakie mają skutki uboczne. Porównaj sobie. Chyba masz jakieś doświadczenie?? Czy przez tyle lat stosowałeś bez zastanowienia sterydy??



Dlatego wyraziłam opinie że owe cudo może zawierać steryd,tak one na mnie działają znika szybko ale w ciągu 2 tygodni pojawia się nowe trzy razy większe.Nie sądze żeby to było uczulenie na inny składnik bo objawia się inaczej wtedy.
#28610
Ja nie bardzo rozumiem po co te dyskusje i przeciągania racji, każdy na swoją stronę. Jak ktoś chce to może ze wszystkiego zrobić wielką aferę.
Maść, jak sam tytuł wątku wskazuje jest przede wszystkim na bazie ziół.
Jeśli ktoś nie ma zaufania nie musi jej używać, jeśli nie ma potwierdzonych laboratoryjnie dowodów na obecność sterydów w składzie nie musi rozpowszechniać swoich domysłów za pewnik.
Nie dajmy się zwariować! Łuszczyca jest chorobą organizmu a każdy z nas ma inny, więc też nie musi każdemu służyć w tym samym stopniu ten sam lek. Cieszmy się, że wielu ludziom pomaga, a jeśli komuś szkodzi, albo się go po prostu obawia, niech nie używa.
#28611
antonia pisze:Ja nie bardzo rozumiem po co te dyskusje i przeciągania racji, każdy na swoją stronę. Jak ktoś chce to może ze wszystkiego zrobić wielką aferę.
Maść, jak sam tytuł wątku wskazuje jest przede wszystkim na bazie ziół.
Jeśli ktoś nie ma zaufania nie musi jej używać, jeśli nie ma potwierdzonych laboratoryjnie dowodów na obecność sterydów w składzie nie musi rozpowszechniać swoich domysłów za pewnik.
Nie dajmy się zwariować! Łuszczyca jest chorobą organizmu a każdy z nas ma inny, więc też nie musi każdemu służyć w tym samym stopniu ten sam lek. Cieszmy się, że wielu ludziom pomaga, a jeśli komuś szkodzi, albo się go po prostu obawia, niech nie używa.
No i tyle powinno wystarczyć
#28612
Przecież nie powinno mieć znaczenia czy ktoś chce czy nie chce stosować bo to wybór każdego z osobna
ale prawo do opinii ma każdy i może ją wyrazić czy się to komuś podoba czy nie.
Czytając forum przynajmniej ja.............. chce znać za i przeciw a NIE TYLKO PRZY-KLASK,JAK FAKTY SĄ INNE.
Chce czytać wszystkie opinie pozytywne i negatywne a nie tylko mądrości wątpliwych ekspertów :nomnom:
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 62