Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#26159
Ja ściągam te maści z angielskiego eBay. Od sprzedawcy który wysyła je proto z Chin. Można je kupić u angielskich sprzedawców AE trzeba zapłacić o wiele więcej za tubę. Prosto z Chin jest taniej ale dłużej bo czekam ze 3 tygodnie na paczkę. Jeśli chcecie to mógł bym ściągać do pl te maści. Ktoś był by chętny ?
#26177
Witam. Mam na imię Adrian, lat 24. Również choruje na łuszczycę od jakiś 9 lat, dopiero od jakiś 2 lat zacząłem z nią walczyć, prędzej tylko używałem sterydu by chwilowo zakryć to badziewie(na szczęście już tak nie robię ). Mam to cholerstwo na kolanach, łokciach, na głowie oraz pare plamek na plecach(plamki od 1 do chyba 5 cm max). Stosowałem dużo preparatów jak i ich mieszanki na sobie jedynie z chwilową poprawą... YIGANERJING zakupiłem przypadkowo robiąc zakupy na "chińskim allegro" a dokładniej Aliexpress. Po zakupie, maść doszła do mnie w 14 dni. Najpierw maść leżała w pudełku na półce przez 3-4 miechy, bo w tym okresie stosowałem coś innego na próbę. Dnia 4 Kwietnia otworzyłem chiński specyfik i zacząłem go stosować najpierw na jednym łokciu w celu sprawdzenia czy mi ręka nie odpadnie albo czasem coś nie wyrośnie dziwnego. Spodziewałem się, że nawet nie ruszy to mojej upartej łuszczycy. Po okolo 5-6 dniach nie wierzyłem własnym oczom, zacząłem się śmiać jak głupi. Moje zmiany na łokciu praktycznie znikły. Po tylu latach jestem w pozytywnym szoku, że maść z chin za 4 zł ruszyła Ł. Chciałem się tym podzielić gdzieś na forum, by inni też wiedzieli o tym cudzie ale jak widzę nie jestem pierwszym, który odkrył ten specyfik. Zamówiłem ostatnio zapas maści na Aliexpress, bo znalazłem po taniości :D Chętnych do linku maści zapraszam na maila: adrian.arszynski@gmail.com (nie wiem czy linkowanie tu jest dozwolone) albo proszę sobie wejść na stronę Aliexpress i wpisać tam w wyszukiwarce "psoriasis" i wyskoczy owa Złota maść.
#26178
Arszyn pisze: (nie wiem czy linkowanie tu jest dozwolone)
Witaj Adrian :)
Cieszy mnie Twoja radość z odkrycia złotego środka na tę paskudną chorobę i to, że dzielisz się swoim doświadczeniem na forum. Nie wszystkie leki można dopasować do swojego organizmu, więc każdy sprawdzony, tak jak w Twoim przypadku, na pewno pomoże też komuś innemu.
Takie linki, które nie reklamują własnego biznesu są tu bardzo przydatne, możesz dodać jeszcze więcej szczegółów w temacie :)
#26186
Paweł pisze:Cena Cię nie zaskoczy. Kilka opakowań za nieco ponad 20 zł. Przesyłka zwykła za darmo. Tylko długo ona idzie
Plus cło za wszystkie przesyłki spoza krajów UE.
#26189
Hej. O widzicie jednak nie tylko ja używam tej maści ☺ cło na takie tanie produkty raczej nie jest naliczane ☺ na przesyłkę można czekać nawet 4 tygodnie. Ale myślę że warto ☺ ja czekam na paczkę z 20 tubkami
#26190
siklers pisze:O widzicie jednak nie tylko ja używam tej maści ☺ cło na takie tanie produkty raczej nie jest naliczane
Tu na forum tak jest, że próbujemy różne produkty po to, żeby mieć własną ocenę i jeśli są dobre polecać je innym. Nie wiem jak jest u Was z cłem, ale ja płacę dosyć wysokie, niezależnie od ceny zawartości, stąd moja ciekawość. Mam nadzieję, że ktoś podsumuje całość kosztów, by znać opłacalność i przydatność produktów w leczeniu. Może się okazać to dla wielu szczęśliwym rozwiązaniem problemów skórnych.
#26192
Co masz na myśli opłacalność tych produktów. Ja myślę że mogły bym wysyłać do polski dla was te maści w cenie 15 zł za tubę plus koszt wysyłki. Tylko chaczyk jest taki ze czeka się na dostawę z Chin około 4 tygodni. Ja dopiero drugi raz zamówiłem te maści teraz w większej ilości ☺
#26193
siklers pisze:Ja myślę że mogły bym wysyłać do polski dla was te maści w cenie 15 zł za tubę plus koszt wysyłki.
:james:
Po co taką okrężną drogą? Przecież można zamówić z Polski,będzie wtedy jeszcze taniej, jeśli znajdzie się więcej chętnych, koszty wysyłki w Polsce też będą groszowe :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 62