Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 henia
#13942
antonia pisze:[...]czy warto się leczyć i truć...?
I tu wraca problem czy tylko kwestia dermokosmetyków. Aktualnie używa żelu DermaSal jestem bardzo zadowolona.
Tu uwagi użytkownika żelu Ders http://www.forum.biedronkowo.info/viewt ... f=90&t=991

Nasza skóra jest wymagająca, więc dbajmy o nią, zwracając uwagę na: co i jak?

Od dłuższego czasu Biedronkowo info. prowadzi akcję... wypróbuj, a może zasmakujesz :D Myślę, że warto chwilkę tam się zatrzymać http://www.forum.biedronkowo.info/viewforum.php?f=90 :)
 Basieńka44
#13943
Widzisz Heniu a ja stosowałam go zimą też dzięki Beatce i u mnie były nowe wysiewy po nim :) :)
nigdy nie wprowadzam wielu nowości na raz jako alergik właśnie po to żeby wiedzieć co i po czym :) :)
choć przyznać muszę że skóra była nawilżona i gładziutka :D :D
Awatar użytkownika
 henia
#13947
Święta racja z tymi nowościami :) A jak ta ich sól do kąpieli u Ciebie? bo jakoś nic nie dałaś w tym temacie ;)

Dlatego tak ważna dla mnie, jest inicjatywa Biedronkowa. I chociaż faktem jest, że nie wszystko i u wszystkich, to jakieś spojrzenie na te "nowości" po takiej lekturze można sobie wyrobić a nawet je sprawdzić :D

Ten - Pharmaceris P PURI- ICHTILIUM Żel do mycia ciała i skóry głowy, też wypróbowałam xd, nie do zastąpienia, w podróżach zwłaszcza :)
Awatar użytkownika
 puma
#13973
przyłączam się do pochwał na temat tego żelu- jest po prostu świetny! do mycia włosów dla mnie niezastąpiony.
Awatar użytkownika
 antonia
#17716
Skoro już polecamy sobie środki do kąpieli i mycia włosówto chciałabym zwrócić uwagę na Mydło ziołowe - naturalne

Przeznaczenie:
Mydło przeznaczone do pielęgnacji ciała i włosów. Polecane osobom z problemami skórnymi: łojotok, egzemy, łuszczyca. Można go stosować jako żel pod prysznic i jako szampon do włosów.

Naturalne syberyjskie mydło o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych . Kosmetolodzy z moskiewskiej firmy " Pierwoje reshenie " opierając się na wieloletnich doświadczeniach i tradycjach mieszkańców Syberii , po dwóch latach badań wybrali 37 syberyjskich roślin, z których wyciągi, ekstrakty i oleje (z zimnego tłoczenia) stanowią aktywne składniki tego unikalnego mydła. Na bazie naturalnych składników stworzyli idealną formułę pielęgnacji ciała i włosów. Wyciągi z roślin syberyjskich nadają mydłu niepowtarzalny zapach. Mydło nie zawiera sztucznych barwników i składników zapachowych. Zawartość naturalnych składników pieniących przydaje mu delikatności. Ma postać żelu. Jest bardzo wydajne .
Efekt
Pielęgnuje, regeneruje i odżywia skórę ciała i włosy.
Pojemność opakowania 500 ml.
http://www.bioarp.pl/pl/p/Mydlo-ziolowe-naturalne/3

Cena mydła jest dosyć wysoka, lecz biorąc pod uwagę zawartość pojemnika i wydajność mydła, jest godne polecenia.
 margot
#18017
Oj, ja się z kolei przyłączam do pozytywnych opinii na temat mydła z Bioarp i w ogóle kosmetyków tej marki. Naprawdę się miło zaskoczyłam kiedy wreszcie było mi dane spróbować tych kosmetyków bo się trochę naszukałam.

Zauważyłam też że bardzo fajne działanie mają kosmetyki rosyjskie. Na przykład NaturaSiberica ma bardzo fajne składy szamponów do włosów, szczególnie neutralnego. U mnie się one fajnie sprawdzają. No i co najważniejsze nie ma w środku jakichś specjalnych chemikaliów - sama natura :) Szkoda tylko, że dostępność średnia, ale i tak się cieszę, że udało mi się je odkryć :)