Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
Awatar użytkownika
 szater
#28577
Droga kolezanko mam 59lat...spałam w rozmaitych poscielach od 9 spię w wełnianych i jestem zadowolona.Ciarki to niech ci przechodza po ciele pod ta bawełniana....nie ustawiaj mi życia poscielowego :P

nie mam fioła na punkcie dbania o siebie czy skóre i to jeszcze pod presja kogokolwiek...jakies zarzuty??? nie spotkałam sie z takowymi

Udzielac "korepetycji" komus kto choruje przeszło 50lat :nomnom:
O tym jak stosowac sterydy to pisałam juz wiele lat temu :P szkoda ze czytając forum tego nie znallazłas...no ale dobrze ze Pani lekarz uswiadomiła ci jak konczymy kurację sterydamii to takimi i w masci i w tabletkach.

Dermokosmetyki sie nie sprawdziły a zapewniam iz posiadam zdolnosc logicznego myslenia podczas stosowania czegokolwiek.Generalnie stosuje zasadę NIE MIESZANIA metod i sposobów podczas leczenia czy testowania czegokolwiek.

Troszke mi to dziwnie wygląda...jeden post na forum i to akurat popierajacy dermokosmetyki...bez powitania,bez opisu swojej łuszczycy...trąci mi to reklama :P