Strona 1 z 1

Szukam ginekologa w Rzeszowie

: 19 maja 2026, o 11:28
autor: Artze
Jak obniżyć progesteron żeby zajść w ciążę?

Do kogo warto jest wybrać się z takimi problemami w Rzeszowie

Re: Szukam ginekologa w Rzeszowie

: 19 maja 2026, o 12:36
autor: briva
Progesteron wytwarza się po owulacji i jeśli jest wysoki to bardzo dobrze a jeśli jest wysoki w pierwszej fazie cyklu to nie dobrze i trzeba iść do lekarza bo to ewidentnie jakieś zanurzenie

Jesli chodzi o Rzeszów to polecam zapisanie się do pani doktor: https://ginekolog-rzeszow.pl/