Strona 1 z 1

Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 7 kwie 2026, o 11:35
autor: Showno
Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze prezentu. Mama ma już wszystko, czego potrzebuje w kwestii ubrań czy kosmetyków, więc te kategorie skreślamy. Sama nie ułatwia mi zadania, mówiąc, że nic nie chce. Podpowiecie jakieś ciekawe gadżety albo prezenty niematerialne?

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 7 kwie 2026, o 13:33
autor: anitaja
ja kupuję zestaw kosmetyków Orientany kosmetyki ze śluzem ślimaka - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś nie polubił

Druga propozycja ode mnie to ceramika z Bolesławca :) Ceramika ta powstaje ręcznie w polskich pracowniach:
https://andyceramika.pl/czajniki

Też nie ma opcji aby komuś się nie spodobała :)

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 27 kwie 2026, o 08:35
autor: zosia380
Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami od polskiego producenta, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę sklepu Barwa - naturalne kosmetyki do ciała .

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 28 kwie 2026, o 20:02
autor: Makula
No dzień matki już niedługo

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 7 maja 2026, o 20:29
autor: Hurra
Wybór odpowiednich kosmetyków coraz częściej opiera się nie tylko na działaniu produktu, ale również na jakości składów i podejściu marki do pielęgnacji skóry. Szwedzkie kosmetyki oraz marki inspirowane skandynawskim podejściem do minimalizmu i świadomej pielęgnacji cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących skutecznych rozwiązań do codziennego stosowania. Swederm to producent kosmetyków oferujący szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://swederm.pl/

Re: Szukam pomysłu na prezent dla mamy

: 11 maja 2026, o 15:11
autor: anna.rakowska91
Może coś bardziej osobistego niż typowy kosmetyk? Poszłabym w biżuterię, jeśli wiesz mniej więcej, co mama nosi - to dalej materialny prezent, ale trochę bardziej symboliczny. Może jakaś delikatna bransoletka Dzień Mamy z subtelnym motywem? To już za chwilę, więc na pewno coś znajdziesz. Do tego dorzuciłabym jakiś voucher na masaż albo wspólny obiad w ulubionej restauracji. Myślę, że z takiego połączenia na pewno się ucieszy :)