Pompa ciepła zimą
: 13 lut 2026, o 09:03
Jak to wygląda w praktyce z pompą ciepła zimą? Przy temperaturach rzędu –20°C da się bez problemu dogrzać dom do 20–21°C, czy jednak trzeba włączać coś jeszcze?
Przyjazne forum dyskusyjne dla osób z łuszczycą i łuszczycowym zapaleniem stawów oraz ich bliskich
https://forum.luszczyce.pl/