Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
 adel
#29168
Cześć.
Ostatnio trafiłam w sieci na ciekawy materiał dotyczący rodzaju i jakości wody, którą na co dzień pijemy.
Co prawda nigdy nie zwracałam na to jakiejś większej uwagi... Jednak coś mnie tknęło i jest w tym jakaś racja - w końcu nasz organizm w 90% zbudowany jest właśnie z tej cieczy.

Jaką wodę pijecie? Dlaczego tak?
Awatar użytkownika
 Paweł
#29175
Oglądałem kiedyś na Galileo czy gdzieś, że woda butelkowana nierzadko jest gorszej jakości niż kranówka.

Ja piję wodę z kranu i filtruję dzbankiem z filtrem.
 kora12
#29214
W wielu miastach jakość wody jest bardzo wysoka, dlatego nawet zalecane jest aby pic ją z kranu. Jednak jestem jedną z wielu osób, która zaopatrzyła się w butelkę filtrującą i ma pewność, że pije czystą wodę.
 Konrado
#29251
Ja niestety nie jestem stanie znieść wody, która jest strasznie chemiczna. Nawet przegotowana nie jest smaczna. Dlatego ja kupuję pięciolitrowe baniaki, wystarcza mi to.
Awatar użytkownika
 Paweł
#29272
Zdarza mi się pić zmineralizowane wody tego typu, bo są w domu. Ale za często ich nie piję.
 anonymous1
#29297
Z moich informacji i doświadczenia, wydaję mi się, że najbardziej opłaca się pić wodę zmineralizowaną, bo jak sama nazwa wskazuje, uzupełnia minerały, w przeciwieństwie do źródlanej. W kranie, więc nie leci woda, która zawiera minerały, których brak może ( ale nie musi) mieć wpływ na łuszczycę.
Jeżeli się mylę, oczywiście proszę mnie poprawić.
 afro
#29488
łuszcz pisze:Piła lub pije ktoś Muszyniankę?
do jest dość wysoko zminimalizowania woda.
Kiedyś piłem codzienne. Czuć w niej duże stężęnie minerałów. Nie ma smaku zwykłej wody. Myślę że warto uzupełniać płyny tą wodą.