W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Millie
#22136
polecam roztwór na skórę głowy dermovate. Jest bardzo komfortowy w uzytkowaniu. lek jest na receptę i jedyny minus, że trzeba go mieć zawsze pod ręką jak łuszczyca znów zaatakuje.
Miałam "zaatakowaną" całą powierzchnię głowy, nie wychodziłam bez nakryć głowy, nawet latem i ten lek jako jedyny mi pomógł, więc z czystego serca go polecam.
Awatar użytkownika
 szater
#22139
Zgadzam sie w pełni z antonią...Dermovate to najsilniejszy i najbardziej inwazyjny steryd bardzo czesto przedawkowywany jednak.jezeli moge cos podpowiedziec to zdecydowanie zamieniłabym płyb Dermovate na żel Daivobet(Dovobet) to analog wit D3 z dodatkiem sterydu,bezpieczniejszy i naprawde skuteczny :)
 papaiina
#31630
moze nie samo leczenie ale jakis dodatek do leczenia to ja powiem szczerze ze z takich nowinek kosmetycznych czy dermokosmetycznych to psorisel jest warty uwagi jezeli chodzi o dzialanie na luszczycowe zapalenie skory glowy. jest emulsja, plyn i szampon - wszystko jest super.
 emmi
#32203
papaiina pisze: 22 cze 2023, o 10:43 moze nie samo leczenie ale jakis dodatek do leczenia to ja powiem szczerze ze z takich nowinek kosmetycznych czy dermokosmetycznych to psorisel jest warty uwagi jezeli chodzi o dzialanie na luszczycowe zapalenie skory glowy. jest emulsja, plyn i szampon - wszystko jest super.
Słyszałam kiedyś o nim chyba na jednej z grupek na FB gdzie piszemy o łuszczycy.. Gdzie można się w niego zaopatrzyć bo ja totalnie nie widziałam jego w żadnej aptece u siebie.
 papaiina
#32320
jak wpiszesz sobie w google to wyjda ci miejsca gdzie mozna sie w ten zestaw zaopatrzyc. na ceneo jest tez sporo sklepow podpietych. ja osobiscie kupuje na verdelove bo co jakis czas przesylaja znizki na e-maila ;p