W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 swiecki45
#17807
Możesz spróbować też cygnoliny ale to już dermatolog musi Ci przepisać i zaordynować właściwe stosowanie.Tutaj też znajdziesz dużo na ten temat a Krysia(Szater)jest jedną z niewielu ekspertów :)
 Plinka
#17811
diana123 pisze:jak zrobić tą maseczkę z drożdży ?
Moja maseczka drożdżowa: żółtko (najpierw roztrzepać) dodać ok. 1/4 paczki drożdży, olej rycynowy, troszkę soku z cytryny (tak żeby za rzadkie nie było bo spływa :D ). Nakładać na głowę na 3 nawet 4 godziny najlepiej przynajmniej 2 razy w tygodniu. W dni w które nie myłam głowy wklepywałam ocet jabłkowy (domowej roboty) nie wiem jak ten ze sklepu może go trzeba rozcieńczyć.
Awatar użytkownika
 henia
#20293
Znany jest mi przypadek, kiedy reklamowany płyn, przyniósł totalne pogorszenie. Zatem, radzę rozważyć leczenie sie nim.
Awatar użytkownika
 szater
#20294
skuteczny miał byc na łysienie :surprised: ze skutecznoscia owego płynu w leczeniu łuszczycy róznie bywa,z dostepnych informacji 4osobom pomógł,wielu niestety nie,znam przypadki kiedy pogorszył stan skóry głowy.Leczenie raczej na własne ryzyko :notguilty:
 Mirek1967
#21669
Czy uzywał ktoś na łuszczycę glowy szampon selsun 2.5% lub selsun blue?
Czy ktoś może powiedzieć czym się różnią i czy zauważyl po nich efekty?
Czytałem o nich i zastanawiam się nad zakupem.
Awatar użytkownika
 Paweł
#21692
Różnica polega na tym, że Selsun Blue ma stężenie 1% składnika aktywnego, a Selsun 2,5 - 2,5%.

Na mnie szampony zbytnio nie działają.