Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.
 Meggan
#3654
W tym roku po raz kolejny jadę do Buska. Jestem zadowolona z leczenia, chociaż siarka niemiłosiernie śmierdzi. Za to rozczarowałam się Świnoujściem.
 monika82
#3655
Hej. Napisz coś o leczeniu sanatoryjnym w Busku. Warunki, metody leczenia, oczywiście finanse również :)
 Meggan
#3711
Hejka. leczą naświetlaniami SUP i kąpielami w siarce. Śmierdzi, ale warto. Dla łuszczyków jest dom sanatoryjny Oblęgorek. Co do kosztów: ja za każdym razem mam skierowanie z NFZ. Pierwszy raz jak byłam nic nie płaciłam, bo było to tzw. leczenie szpitalne. W kolejnych latach wprowadzono opłaty, które są uzależnione od terminu, osób w pokoju i rodzaju skierowania. Koszt za 21 dni leczenia to około 300 zł.
 toffciu
#3957
Witam! Dostałam skierowanie do Buska od 2 sierpnia :) Może ktoś też jedzie? Meggan, jakie są Twoje wrażenia z pobytu? Była jakaś poprawa stanu skóry po tych naświetlaniach i kąpielach? Ja miałam PUVAterapię przez cztery miesiące, więc raczej naświetlać mnie nie będą.. (chociaż??)
Jadę za darmo -> skierowanie jako "leczenie szpitalne". Jak tam wygląda zakwaterowanie? Pozdrawiam!
 Meggan
#4040
Hejka. Pokoje 1,2,3,4 osobowe. Panie na tyle miłe, że można zadzwonić i sobie "zamówić" ilu osobowy się chce. Warunki ok. Stołówka b.mała, ciasno, ale żarcie ok. Blisko parku. Lampy pewnie dostaniesz, bo są one w budynku w którym się jest zakwaterowanym. Reszta zabiegów poza budynkiem i trzeba dochodzić.