Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 briva
#36356
Progesteron wytwarza się po owulacji i jeśli jest wysoki to bardzo dobrze a jeśli jest wysoki w pierwszej fazie cyklu to nie dobrze i trzeba iść do lekarza bo to ewidentnie jakieś zanurzenie

Jesli chodzi o Rzeszów to polecam zapisanie się do pani doktor: https://ginekolog-rzeszow.pl/