Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 Artze
#32628
Cześć, jak wygląda sytuacja w przypadku bezsenności podczas której pacjent nie może lub nie chce brać leków, a która to bezsenność wpływa na brak możliwości efektywnej realizacji obowiązków zawodowych? Byliście na L4 z powodu bezsenności?
 ivar
#32649
Lekarz da ci zwolnienie. Tylko czy to jest rozwiązanie? Polecam terapię poznawczo-behawioralna, która trwa max 8 tyg a efekty są realnie duże. Bylam uzależniona od mocny h leków nasennych, brałam je kilka lat, odstawiłam, poszłam na terapię , dwa tygodnie byłam zombie ale mimo tego chodziłam do pracy bo nie jest wskazane użalać się nad sobą w tym czasie i mówiąc brzydko "cackac" bo to nie sprzyja leczeniu bezsenności a ja pogłębia. Serio zastanów się nad taka terapia .
https://loremvit.pl/herbata-na-sen/

Warto jest też poczyagć sobie o polecanych herbatach na poprawę snu.
 omisza4
#32656
Bezsenność może być prawdziwym wyzwaniem, ale pamiętajcie, że każdy z nas ma swoje sposoby radzenia sobie z tym problemem. Mozęcie podzielić się swoimi sposobami?
 wumta4
#32660
Bezsennosc moze byc uciazliwa, ale czasem mozna znalezc w niej inspiracje do kreatywnych pomyslow albo chwile na refleksje. Warto eksperymentowac z roznymi metodami, by znalezc sposob na lepszy sen.