Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).
#30721
Witam. Mam podejrzenie łuszczycy, już ponad rok walczę z zmianami skórnymi, całkiem dobrze mi to idzie. Jednak od 3 tygodni zaczęło boleć mnie w lewym boku. Ból jest kujący, nie boli cały czas. Tylko gdy skręcam tułów i głęboko oddycham. Kłuję z tyłu i z przodu w dolnej części żeber, w tym miejscu czasami boli gdy dotykam żeber.
Trenuje sporty walki dlatego myślałem że to przez to. Byłem u lekarza rodzinnego, pani skierowała mnie na badania krwi i moczu, mocz dobry krew niby dobra lekko zanizone leukocyty. Pani lekarz powiedziała że to pewnie jakieś napięcie mięśniowe i przepisała leki na rozluźnienie mięśni, których nie brałem bo stwierdziłem że nie będę się truł chemia tylko postaram się to pokonać naturalnie. Dzisiaj wpadłem na internecie na informacje ze to może być przez łzs, nie zwróciłbym na to uwagi gdyby nie fakt że podobno przy łzs ból zmniejsza się w trakcie wysiłku fizycznego. Bo tak jest u mnie. Gdy ćwiczę praktycznie nie odczuwam bólu. To wydało mi się dziwne. Proszę o informację jeśli ktoś wie coś na ten temat bo ja już nie mam pojęcia... :speechless: