W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
#21170
Witam jestem nowy na forum lecz z luszczyca kilka lat razem. Byly lepsze i gorsze lata. Postanowem odstawic masci na sterydach. Uzywalem novate i elecom na wszystkie partie ciala. Gdy mialem luske to uzywalem squamax do sciagniecia. Poczytalem ze dobry efekt daje cocois i rozpoczelem kuracje. Dzisiaj mija 10 dzien i efekt raczej mizerny na glogowie fakt luski nie ma ale problem robil się na ciele i twarzy. Zmian bylo wiecej i brak efektu zatrzymania i na dodatek na twarzy zaczelo swedzenie. Nigdy takie uczucia nie mialem. Nie wiem czy to normalny efekt, wiec prosze Was o podpowiedz. Balsamuje sie czym popadnie - ziaja mleczko do ciala i mediderm aktualnie. Czego uzywacie na cialo i twarz?

Zastanawialem sie takze nad lampami, bo pomagaja i na cialo i glowe. Tylko ze nie wiem jak zabrac się za kupno. Kiedys uzywalem lamp lecz efektu nie pamiętam bo bylo to dosc dawno. Ale swiatlo mi pomaga w leczeniu. Sa typy a i b i nie wiem czym sie kierowac przy zakupie. I takze tutaj prosze o podpowiedz.