Jeśli znalazłeś(aś) w Internecie ciekawy artykuł, stronkę, nowinkę czy jakąkolwiek informację związaną z łuszczycą, poinformuj innych forumowiczów o tym tutaj.
 doti
#18061
znalazłam w sieci różne specyfiki i chciałabym zapytać czy ktoś już może widział a może stosował te cudeńka podam nazwy:
CUTISHELP maść konopna na noc
SULPHUR BUSKIE SPA SIARCZKOWE emulsja do kompieli
FARM-VIX żel borowinowy
BŁOTO Z MORZA MARTWEGO
ONYPSO lakier do paznokci przeciw zmianom łusz.
HERBAMEDIKUS maść z konopi forte
TABLETKI PROSKIN LF zawiera kobyle mleko
 Plinka
#18063
Ja stosuję krem na dzień i maść z konopi na noc Cutis Help, cena wysoka ale zmiany bledsze i w części podleczone :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#18067
Basieńka44 pisze:Wejdź tutaj na blog wiele z nich jest opisanych
http://blog.luszczyce.pl/
Z podanych preparatów to na blogu opisałem tylko Onypso na paznokcie, bo ten środek stosowałem. W moim przypadku żadnego efektu nie dał.
 doti
#18070
czyli naciąganie kropeczek ale może komuś pomoże kto ma początki bo mi też by już nie pomógł :)
Awatar użytkownika
 szater
#18078
W NASZYM PRZYPADKU NIC NIE JEST PEWNE,DLATEGO SAMI MUSIMY PRZETESTOWAC PREPARAT NA SOBIE A NIE OCENIAC GO BO....KOMUS NIE POMÓGŁ,ZNAM LUDZI ,KTÓRZY GO CHWALĄ(sorki włączył mi sie capslock)
SULPHUR BUSKIE SPA SIARCZKOWE-znaja praktycznie wszyscy userzy for łuszczycowych,czesto ich produkty są przez łuszczyków stosowane....z powodzeniem(szukaj na forum)
CUTISHELP maść konopna na noc-opisywana na forum podobnie jak BŁOTO Z MORZA MARTWEGO
HERBAMEDIKUS....bardzo chwalone produkty do pielegnacji skóry,do wyboru do koloru:

http://merlin.pl/Herbamedicus/kosmetyki ... 40288.html

TABLETKI PROSKIN LF-suplement diety...jak kogos stac kupuje i stosuje
 Plinka
#18086
doti pisze:a długo stosujesz ten krem i maść i co na skórę głowy używasz?
Stosuję już ze trzy m-ce (drugie opakowania idą) tyle że z powodu ceny tylko na ręce :) a głowę zaleczyłam sobie maseczką z drożdży i octem jabłkowym a skorupę miałam po całości.
 manka09
#18087
mtz clinical research 22 572 59 11.POLECAM.
Nabór do łuszczycowych zmian które obejmują minimum 10% ciała.
Awatar użytkownika
 szater
#18089
manka09 pisze:mtz clinical research 22 572 59 11.POLECAM.
Nabór do łuszczycowych zmian które obejmują minimum 10% ciała.
poszukujesz chętnych do zmian łuszczycowych na ciele? :surprised:

watpie aby ktos o zdrowych zmysłach sie zgłosił do takiego "naboru" :devillaugh: