W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
Awatar użytkownika
 antonia
#13749
próbowałam bez soli i nie było widać specjalnych efektów
 Basieńka44
#13750
antonia ja spróbowałam z ilością soli taką jak piszesz skutek niekoniecznie u mnie ;) to się sprawdza sypię na oko ale dużo mniej i tak u mnie lepiej działa :) a jak do tego dodajesz płatki nie widzisz różnicy spróbuj sam olej i sól a płatki osobno lepiej widać działanie :) :)
Awatar użytkownika
 antonia
#13875
Gosia1234 :) Jak u Ciebie przebiega leczenie? Są pozytywne wyniki? :)
 Gosia1423
#13880
antonia pisze:Gosia1234 :) Jak u Ciebie przebiega leczenie? Są pozytywne wyniki? :)
A dziękuję, że pytasz :) Niestety albo stety na razie jest bez zmian, bo przez weekend nie mogła kontynuować leczenia. Po za tym moje mazidełka są na wykończeniu :P
Awatar użytkownika
 antonia
#13881
Czym się maziasz, co ogólnie stosujesz? :)
 Gosia1423
#13882
antonia pisze:Czym się maziasz, co ogólnie stosujesz? :)
Nic nowego, tylko maść z wit. A i żel z żywokostu :D
 Basieńka44
#13883
A kąpiele jakie robisz?????????????????
i jak wyglądają zmiany?????????????
 Gosia1423
#13903
Basieńka44 pisze:A kąpiele jakie robisz?????????????????
i jak wyglądają zmiany?????????????
O kąpieli pisałam wyżej... olej i ocet jabłkowy ;)

Z tego co zauważyłam zmiany znikają mi od środka. Powoli, bo powoli, ale znikają. Jak będę czysta to na pewno to tutaj ogłoszę :cool:
 Basieńka44
#13904
to tak jak u mnie też od środka ku brzegowi :)
 Basieńka44
#14158
Gosia1423 pisze:
antonia pisze:Czym się maziasz, co ogólnie stosujesz? :)
Nic nowego, tylko maść z wit. A i żel z żywokostu :D
Gosia jak ty długo stosujesz już ten swój zestaw????????????
będzie trochę :) proponowałabym ci na kilka dni zmienić specyfiki a potem znów wrócić do tej z wit A często tak robię jak widzę stagnacje :) :) ale mi się zapomniało napisać
obecnie też stosuje tylko wit A ale jak widzę że wszystko się zatrzymuje zmieniam na dzien dwa na cynkową i rumiankową (nawet zwykły krem nivea)a potem znów wracam do tej z A
jak skóra odpocznie widać efekty lepsze.
Cynkową i rumiankową zawsze nakładam razem łącznie dobrze działają i cynkowa nie wysusza skóry
Pisałaś też że nie masz wanny teraz, nowe warzywka spróbuj przemywać skórę wywarem z liści selera lub z bulwy,testowałam to jednego roku świetnie nawilża skórę :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17